Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - agresja:

Nadpobudliwy 9-latek

Witam, syn jest uczniem 3 klasy szkoły podstawowej i nie może poradzić sobie z emocjami. Gdy mu ktoś powie coś przykrego, wtedy bije innych, szybko się denerwuje, rzuca plecakiem albo łamie... więcej »

Złość, histeria

Witam, piszę, bo jestem bezradna. Mam syna, który ma 2 latka i 5 miesięcy. Jest to chłopiec bardzo żywy, ale już od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić z jego zachowaniem. Kiedy mu czegoś... więcej »

Agresja 3-latka

Witam, od jakiegoś czasu Panie zgłaszają, że synek (prawie 3 latka) zachowuje się agresywnie wśród dzieci, popycha, skończyło ostatnio się tak, że przewrócił dziewczynkę na beton i chłopca... więcej »

Agresywny 3-latek

Witam, jestem mamą dwójki dzieci: córci (5 lat) i synka (3 latka). Pytanie dotyczy młodszego szkraba. Od jakiegoś czasu mamy problem z jego agresją. Szczególnie w przedszkolu. Jak miał 1,5-2... więcej »

Chłopiec 2 lata 8 miesięcy - częste napady złości, ciągle choruje i lekarze nie znają przyczyny

Witam, chciałam przedstawić problem, który zaczął mocno wpływać na funkcjonowanie całej naszej rodziny. Od czasu porodu u syna zauważyłam dziwne zachowanie, wymagał ciągłej mojej obecności.... więcej »

Żłobek

Witam, mój syn ma 2 lata. Od pół roku uczęszcza do żłobka. Od niedawna Panie w żłobku skarżą się, że nie dają sobie rady z synem. Otóż bije, popycha, źle zachowuje się przy stole,... więcej »

Niesłuchanie i dyskutowanie 7-latka

Witam, mam pytanie odnośnie postępowania z moim synem w wieku niecałe 7 lat. Poniżej opiszę sytuację. Syn nie słucha się jak się do niego coś mówi - np. proszę go żeby odrobił lekcje,... więcej »

Jak sobie poradzić z biciem u rocznego dziecka?

Witam, problem dotyczy mojej 13-miesięcznej córeczki. Ostatnio coraz częściej mnie bije. Nie robi tego w napadach złości, te raczej się u niej nie zdarzają. Najczęściej takie zachowanie pojawia... więcej »

Agresja u 3-letniego syna w przedszkolu

Witam, mój syn w sierpniu skończył 3 latka. Od września poszedł do przedszkola. Od miesiąca wiecznie są skargi na syna. Zaczęło się od korzystania z ubikacji. Syn był nauczony siadać na... więcej »

Problem z 7-latkiem

Witam, syn od jakiegoś czasu przejawia zachowania agresywne, tj. bicie wobec mnie, staję się powoli bezsilna. Taką większą zmianą w jego życiu było zamieszkanie mojego partnera z nami, wcześniej... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć