Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - złość:

Dziesięciolatek

Dzień dobry, jestem mamą niespełna dziesięcioletniego chłopca. Sama wychowuję dzieci, bo mam jeszcze czteroletnie bliźniaczki. Chciałam zapytać, jak mam się zachować, gdy mój syn na każde... więcej »

Nadpobudliwy 9-latek

Witam, syn jest uczniem 3 klasy szkoły podstawowej i nie może poradzić sobie z emocjami. Gdy mu ktoś powie coś przykrego, wtedy bije innych, szybko się denerwuje, rzuca plecakiem albo łamie... więcej »

Co zrobić?

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z 11-latką. Jest dzieckiem, które jest strasznie rozpieszczone, wszystko co chce, to ma, a jak nie ma, to jest awantura. Odrabiać lekcji jej się nie chce,... więcej »

Straszne marudzenie 2,9-latka

Witam, co jakiś czas mój syn ma jakieś problemowe sytuacje. Aktualnie są to napady marudzenia, wymuszania, np. chce sok, nie wodę. Daję mu sok, to znów afera, bo nie 2 łyżeczki, a 4. Przy... więcej »

Bunt i negatywne podejście do rodzica

Witam, mam problem, a raczej bratowa z bratem mają problem ze swoim 9-letnim synem. Jakiś czas temu bratanek powiedział mi, że chciałby spędzać czas z rodzicami na zabawie. Tutaj napiszę, iż... więcej »

Histeria u 4,5-letniej dziewczynki

Dzień dobry, proszę o pomoc z moją 4,5-letnią córką, która wpada w histerię z powodu źle położonej poduszki, źle związanych kucyków, w przedszkolu również płacze, bo but jest nie tak... więcej »

Sposoby rozładowania złości u 2,4-latka

Dzień dobry, wielokrotne czytam, by znaleźć poprawny sposób na rozładowanie złości u dziecka. U syna trwa etap wymuszanie z krzykiem, płaczem, rzucaniem się. Gdy go wezmę na ręce, przytulam,... więcej »

Chłopiec 2 lata 8 miesięcy - częste napady złości, ciągle choruje i lekarze nie znają przyczyny

Witam, chciałam przedstawić problem, który zaczął mocno wpływać na funkcjonowanie całej naszej rodziny. Od czasu porodu u syna zauważyłam dziwne zachowanie, wymagał ciągłej mojej obecności.... więcej »

Napady histerii u 2,5-latka z problemami z mówieniem

Witaj, temat zapewne stary i przerabiany, ale mnie przerasta... Jestem mamą dwóch chłopców - 6,5-letniego i 2,5-letniego. Młodszy synek od pewnego czasu wpada nam w niesamowite histerie. Ze starszym... więcej »

Niesłuchanie i dyskutowanie 7-latka

Witam, mam pytanie odnośnie postępowania z moim synem w wieku niecałe 7 lat. Poniżej opiszę sytuację. Syn nie słucha się jak się do niego coś mówi - np. proszę go żeby odrobił lekcje,... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć