Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - echolalia:

Echolalia

Dzień dobry, bardzo proszę o opinię w sprawie córki. Za miesiąc skończy 2 lata. Ma bardzo duży zasób słów. Mówi zdaniami. Jednak od około 2 tygodni zaczęła z dnia na dzień coraz częściej... więcej »

Dziwne zachowanie dwulatka

Witam, jestem mamą dwulatka. Syn od narodzin był bardzo wymagającym dzieckiem, płakał po każdym karmieniu (lekarze nie zdiagnozowali problemu), z biegiem czasu problem ustał, lecz zachowanie... więcej »

Czterolatek z zaburzeniami mowy

Witam, bardzo proszę o poradę. Synek skończył właśnie cztery lata. Martwię się o niego, mimo że mówi, to nie potrafi podtrzymywać rozmowy. Nie zadaje pytań, a i sam rzadko na nie odpowiada.... więcej »

4-latek z problemami

Witam, jestem mamą 4-letniego chłopca. Poród przez cesarskie cięcie, ciąża bezproblemowa, syn otrzymał 10 punktów. Od 8 miesiąca siedział, potem raczkował, zaczął chodzić jak miał 13... więcej »

Echolalia

Witam, mam pytanie na temat echolalii. Córeczka ma 3 latka i 6 miesięcy, gdy miała 2 latka, dużo powtarzała po nas, co do niej mówimy, teraz zdarza się to coraz mniej, ale zdarza się. Czy... więcej »

Echolalia u 32-miesiecznej dziewczynki

Witam, króciutko o córce. Zaczęła mówić pierwsze słowa (mama, tata, oko i kilka innych) około 15 miesiąca, z tym, że nie zwracała się do mnie "mamo", tylko powtarzała po mnie słowo. Mowa... więcej »

Synek nie zadaje pytań

Witam, Synek 2 lata i 4 miesiące jest od 4 miesięcy prowadzony metodą krakowską. Pracuję z nim bardzo dużo w domu. Efekty są ogromne - mówi już w zasadzie wszystko, zna dużo wierszyków i... więcej »

Problem z 5,5-latkiem

Witam Pani Jagodo, 5,5-letni syn ma opóźniony rozwój mowy oraz szereg problemów emocjonalnych. W wieku 3,5 roku przebadaliśmy go w kierunku autyzmu. Specjaliści z naszego miasta wmawiali nam autyzm,... więcej »

Tiki ruchowe i wokalne

Witam, Postanowiłam napisać do Pani, ponieważ mój 9-letni syn od około 3 lat ma tiki. Najpierw było to mruganie oczami, otwieranie buzi, wykręcanie głowy i inne - co jakiś czas nowe. Rok temu... więcej »

Echolalia

Witam Panią Profesor, Bardzo proszę o pomoc i poradę w sprawie mojego 3,5 letniego synka. Od pewnego czasu się zastanawiam czy mój synek nie jest "muśnięty autyzmem" i czy nie powinnam pójść... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Warto zobaczyć