Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - bunt:

Dziesięciolatek

Dzień dobry, jestem mamą niespełna dziesięcioletniego chłopca. Sama wychowuję dzieci, bo mam jeszcze czteroletnie bliźniaczki. Chciałam zapytać, jak mam się zachować, gdy mój syn na każde... więcej »

Bunt i negatywne podejście do rodzica

Witam, mam problem, a raczej bratowa z bratem mają problem ze swoim 9-letnim synem. Jakiś czas temu bratanek powiedział mi, że chciałby spędzać czas z rodzicami na zabawie. Tutaj napiszę, iż... więcej »

Zbuntowana i płaczliwa 6-latka

Dzień dobry, mam problem z moją 6-letnią córką. Od jakiegoś czasu nasilił się problem z płaczliwością z byle powodu. Rano jest "koncert złości". Płacze, bo kitek jest krzywo, płacze,... więcej »

Złość, histeria

Witam, piszę, bo jestem bezradna. Mam syna, który ma 2 latka i 5 miesięcy. Jest to chłopiec bardzo żywy, ale już od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić z jego zachowaniem. Kiedy mu czegoś... więcej »

Dwoje dzieci...

Witam, mam 15-miesięczną córeczkę. Jest naprawdę cudowna. W listopadzie przyszła na świat jej siostrzyczka. Zostałam po cesarskim cięciu w połogu sama z nimi w domu, gdyż tata dzieci musiał... więcej »

5-latek mało mówi, jest nerwowy i moczy się

Dzień dobry, mój 5-letni syn ma stwierdzoną dyzartrię, tylko że nie chce zbytnio ćwiczyć, a jak już da radę, to szybko się denerwuje, bije, krzyczy, płacze, jest nerwowy, ma problem z koncentracją,... więcej »

Problem z 7-latkiem

Witam, syn od jakiegoś czasu przejawia zachowania agresywne, tj. bicie wobec mnie, staję się powoli bezsilna. Taką większą zmianą w jego życiu było zamieszkanie mojego partnera z nami, wcześniej... więcej »

Agresja u 3-latki

Witam, mam problem z moją 3-letnią córką, mianowicie jest ona bardzo agresywna, zupełnie bez powodu. Potrafi szarpać za włosy starszą siostrę, dręczyć psa czy wyładowywać agresję na rodzicach... więcej »

Niemoc wobec 7-latki

Witam, mam problem z moją 7-letnią córką. Z dnia na dzień robi się coraz bardziej niegrzeczna. Nie słucha, nie wykonuje poleceń i niczym się nie przejmuje. Stosowaliśmy system nagradzania... więcej »

Proszę o opinię

Witam, mój 2,5-latek od wczesnego dzieciństwa był inni niż jego rówieśnicy. Od dziecka prawie w ogóle nie płakał - jak się uderzył czy przewrócił, czy ubił palec drzwiami. Na punkcie... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć