Warszawa

Muzyka, rodzina, powołanie, tworzenie, kłopoty - film Rock Dog. Pies ma głos!

Muzyka, rodzina, powołanie, tworzenie, kłopoty - film Rock Dog. Pies ma głos!

Kiedy Wasze dziecko zada pytanie - co to znaczy znaleźć swoje przeznaczenie? W odpowiedzi obejrzyjcie z nim film "Rock Dog. Pies ma głos!". To wspaniała familijna bajka dla dzieci i dorosłych. Opowiadająca o pięknych wartościach takich jak: przyjaźń, miłość, wolność, podążanie za marzeniami.

 

Pies o imieniu Bono rasy mastif tybetański mieszka wraz tatą w pięknej górskiej osadzie. Wiodą tam spokojne życie. Ojciec chce, aby syn wstąpił w szeregi elitarnej straży, która obroni wszystkich mieszkańców przed żarłocznymi wilkami. Ale syn ma inne plany na swoją przyszłość - muzykę.


Ojciec na początku nie zgadza się na pasję Bono. Pewnego dnia z samolotu wypada radio. Bono pierwszy ras słucha muzycznej audycji z Angusem Szarpidrutem. Jest podekscytowany rock'n'rollem.


Ojciec po przemyśleniu pozwala synowi wyruszyć do miasta w poszukiwaniu swojego przeznaczenia. Bono pierwszy raz jedzie autobusem w nieznane. W metropolii spotykają go ciekawe przygody. Poznaje takich samych zapaleńców muzycznych jak on. Występuje w parku i gra na gitarze próbując zebrać pieniądze.Udaje mu się spotkać legendarnego mistrza - Angusa, który daje mu lekcje gry na gitarze. Po odkryciu talentu u Bono chce wykorzystać jego potencjał. Na szczęście w dobrym momencie zrozumie swój egoizm i pomoże Bono ocalić górską osadę.

 

Bajka ma wspaniałe - muzyczne zakończenie. Grupa wykonuje wspólnie piosenkę przed szeroką publicznością. Bono odnajduje swoje przeznaczenie - rock' n' roll. Serdecznie polecam. Film super. Taki w sam raz. Ciekawy i pouczający. Wielowątkowy: muzyka, rodzina, powołanie, tworzenie, kłopoty... podobało nam się. W kinach od 14 lipca!

 

Kasia z synami

 

Informacje o filmie TUTAJ>>>

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć