Warszawa

Tik Tak Bum - Wybuchowa zabawa dla całej rodziny!

Tik Tak Bum - Wybuchowa zabawa dla całej rodziny!

Świetna gra - przetestowaliśmy na własnej skórze :) Mnóstwo śmiechu i emocji. Za każdym razem gdy zaczynamy w nią grać – nie możemy skończyć („jeszcze ostatni raz, prosimy” i tak ze 20 razy!).

 

Największym atutem gry jest to, że karty z prostszymi tematami są odpowiednie nawet dla trzylatki co oznacza, że wszyscy razem możemy się bawić, a nie zapewniać osobną rozrywkę dla malucha tak, by starszak mógł w spokoju zagrać z mamą /tatą. Gra jest odpowiednia także dla seniorów – nasza Babcia bawiła się tak samo dobrze, jak cała nasza czwórka.


Zasady są proste: osoba, która zaczyna grę losuje kartę i włącza bombę; następnie musi szybko skojarzyć słowa z tematem, który jest na wylosowanej karcie i jak najszybciej oddać bombę następnej osobie. 

 

Czas trwania jest zróżnicowany (od 10 do 60 sek). Napięcie rośnie, bo ten komu bomba „wybuchnie” zbiera kartę, a 5 zebranych kart oznacza przegraną.
Podczas zabawy, dzieci - i nie tylko - ćwiczą słownictwo i pomysłowość. Już dawno tak miło nie spędziliśmy wspólnego czasu!

 


Ta gra to rewelacyjny pomysł na prezent. Polecamy z całego serca!

 

 

Agnieszka

mama 7 letniej Milenki i 3 letniej Hani

 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć