Warszawa

Teatr dla rodziców, Sala zabaw dla dzieci

Chciałabym opowiedzieć rodzicom o doskonałym miejscu, jakim jest teatr -  teatr dla rodziców.

 

 Mowa o Wrocławskim Teatrze Współczesnym, w którym to pod okiem animatorów możemy zostawić nasze dzieci w sali zabaw. My zaś, rodzice, w tym czasie spokojnie możemy oglądać spektakl. 

 

 

Ja wybrałam się do teatru z przyjaciółką, która (podobnie jak ja) ma córkę. Obie dziewczyny mogły się więc lepiej poznać, a nawet zaprzyjaźnić. My zaś również spędziłyśmy bardzo miło czas, oglądając sztukę " Kupiec Wenecki".

 


Minęły dwie godziny...i co się okazuje? Otóż: my, rodzice, zadowoleni; dzieci uśmiechnięte, zaopatrzone w obrazki, balony, całkowicie oderwane od rzeczywistości, zabawione do tego stopnia, że w ogóle nie chciały opuścić sali zabaw.


Musimy jeszcze kiedyś odwiedzić to miejsce - miejsce przyjazne rodzicom z małymi dziećmi. Polecam je wszystkim, warto bowiem nie rezygnować ze sztuk dla dorosłych. Dzięki takim miejscom i takim rozwiązaniom okazuje się, że nie musimy chadzać wciąż tylko do teatrów lalek i pozostałych teatrów przeznaczonych stricte dla dzieci.

 

 

Czasem warto pomyśleć o sobie, o swoich potrzebach. Najlepiej spełniać je tak, aby jednocześnie dziecko, będące zaraz obok nas, również mogło spędzać czas zabawnie i bezpiecznie. W tym właśnie Wrocławski Teatr Współczesny nam pomoże. Dziękujemy.


Agnieszka Huber, mama 6-letniej Julci

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć