Warszawa

Dralion Cirque du Soleil we Wrocławiu - relacja z rodzinnego wyjścia

Dralion Cirque du Soleil we Wrocławiu - wyjątkowe widowisko cyrkowe, które można zobaczyć w Hali Stulecia na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń! 

  

  Rodzinne wyjście w celu wspólnego obejrzenia tego niecodziennego spektaklu to wyśmienity sposób na spędzenie czasu z dziećmi.     

 

Żywioły przybierające ludzką postać zachwycały umiejętnościami akrobatycznymi. Barwne kostiumy mieniące się blaskiem przyciągały z tą samą intensywnością wzrok zarówno dzieci, jak i dorosłych. Muzyka na żywo i piękny śpiew dwojga artystów wprowadzał w wyjątkowy nastrój, zaś feeria barw idealnie współgrająca z tym, co działo się na scenie, dopełniała całości.

 

 

Wszystko to sprawiało, że duży i ten mniejszy widz dawał się ponieść magii i atmosferze. Spektakl był tak bogaty, że momentami nie wiadomo było na czym skupić wzrok: czy na główną scenę? Czy na elementy scenografii? A może na to co dzieje się pod kopułą? Wszystko bowiem zdawało się w równym stopniu przyciągać uwagę.

 

Każdy detal był dopracowany. Dziewczynki zachwycały się głównie akrobacjami na wysokościach oraz umiejętnościami artystów skaczących przez liny i jednocześnie skakanki. Już zapowiedziały, że one też zaczynają tak się uczyć ;)

 

 

Salwy śmiechu towarzyszyły występom trzech komików zgrabnie dzielących spektakl na części. Atrakcji - i to na najwyższym światowym poziomie - było tak wiele, że trudno je wszystkie wymienić, koniecznie trzeba zobaczyć samemu!

 

 

Małym minusem był zbyt długi wstęp skądinąd wesołych komików, jednak momentami ich żarty niekoniecznie trafiały akurat do dzieci. Uważam także, że czas trwania widowiska jak dla niektórych maluchów mógł być zbyt długi. Dobrze, że w przerwie można było rozprostować nogi, zjeść coś słodkiego lub napić się kawy. Stoiska były dobrze zaopatrzone, a ceny przystępne.

 

 

PS. dla kolejnych widzów - aparaty i kamery zabronione, a ochrona skwapliwie pilnuje właściwego dopełnienia tego zakazu.

 

mama Hani i Lili

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć