Warszawa

Rodzinny weekend marzeń!

Rodzinny weekend marzeń!

Kto z nas po ciężkim tygodniu pracy nie marzy o porządnym relaksie w miejscu spokojnym, ale i ciekawym? Nam się udało i spędziliśmy taki właśnie rodzinny weekend marzeń :)

 

Miejsce: Ponidzie, woj. świętokrzyskie, Hotel Słoneczny Zdrój w Busku Zdroju.

 

Ale zacznijmy od początku: wiadomo, pakowanie i dojazd do najmilszych przeżyć nie  należą, ale jak dotarliśmy na miejsce nasz trud został wynagrodzony.
Już sam budynek z zewnątrz robi wrażenie, a po wejściu do środka robimy wielkie WOW.

 

O wszystkie potrzebne rzeczy  podczas pobytu z dzieckiem nie musimy się martwić wcale: krzesełko do karmienia, wanienka, przewijak, podest dla starszego dzieciaczka, aby swobodnie dostał się do umywalki, nawilżacz powietrza (bo kaloryfery), podgrzewacz do butelki, termometr, i tak dalej, i tak dalej.... Ponadto na recepcji są dostępne aktualne adresy i telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu, pediatry oraz apteki.

 

Po podróży – wszyscy głodni. W hotelowej restauracji przemyślany najdrobniejszy szczegół: specjalne menu dla najmłodszych, z małymi porcjami i dopasowanymi do nich cenami, dostępne na miejscu jednorazowe śliniaczki (ech te śliczne dziecięce bluzeczki) oraz kolorowe, plastikowe sztućce z atestem dla małych królewiczów i księżniczek są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej mamy :)

 

Kiedy już wszyscy jesteśmy najedzeni – czas na zabawę! Kids Corner zaprasza wszystkich małych hotelowych gości :) Kącik dla najmłodszych jest całkiem, całkiem dobrze zaopatrzony!  Kiedy ja relaksowałam się na zabiegach kosmetycznych, upiększających i relaksujących - córa wszystko dobrze przetestowała; najważniejsze - zabawa nie skończyła się po 10 minutach, tak jak to zazwyczaj w tego typu kącikach (mam na myśli kawiarnie, sklepy, przychodnie  -  5 kredek, z czego 3 złamane, stara, całkowicie zapełniona malowanka i wybrakowane puzzle) bywa.  Tutaj naprawdę było w czym wybierać  :)

 

Jeśli  chodzi o noclegi -  dizajnerskie pokoje pachną czystością, dają poczucie przestrzeni i zachęcają do spędzania w nich czasu. Oferta hotelu jest przygotowana na rodziny z dziećmi  - hotel posiada „Cetyfikat Miejsca przyjaznego rodzinie”

 

Warto też wspomnieć o pozostałych atrakcjach:  przestrzeń wokół hotelu,  czyli: plac zabaw, miejsce do gry w ogromne szachy,  tereny zielone  - można wziąć hulajnogę albo rolki, jeśli nasza pociecha tego używa; rowerek też mile widziany.
Jeśli pogoda nie pozwoli nam korzystać z atrakcji na świeżym powietrzu to hotel oferuje: czytelnię, luksusowy basen z zabawkami do pływania dla dzieci i kręgielnia stoją otworem. Nawet spa pomyślało o najmłodszych: kąpiel w kolorowych bąbelkach, czekoladowy masaż czy masowanki rymowanki w bezpiecznym towarzystwie rodzica mogą skusić dzieciaczki zwłaszcza, gdy w pakiecie zabiegu jest przepyszna gorąca czekolada lub shake. Starsze dzieci i młodzież mogą liczyć na profesjonalne zabiegi pomagające przy leczeniu skóry trądzikowej :) 

 

A gdy będziemy mieć już dosyć hotelowych luksusów, w najbliższej okolicy czeka na nasze odwiedziny Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, któremu z dumą patronuje Koziołek Matołek, botaniczny „Ogród na Rozstajach” w niedalekich Młodzawach Małych oraz Ciuchcia Ezdrojxpress w Ponidzie.

Byliśmy, przetestowaliśmy –  gorąco polecamy !
 

Zapraszamy: www.slonecznyzdroj.pl

 

 

1/11
1/11
2/11
2/11
3/11
3/11
4/11
4/11
5/11
5/11
6/11
6/11
7/11
7/11
8/11
8/11
9/11
9/11
10/11
10/11
11/11
11/11

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć