Warszawa

Atrakcje dla najmlodszych czyli pobyt w KRAINIE DZIECI

Atrakcje dla najmlodszych czyli pobyt w KRAINIE DZIECI

Każdy wie,że dzieci bardzo lubią zabawy. Szczególną radość sprawia im gdy mają mnóstwo przeróżne atrakcje, oraz towarzystwo dzieci. Takimi miejscami są zamknięte place zabaw jakimi są figloraje.


Urozmaicanie dzieciom w ten sposób dnia niestety okazuje się kosztowne, ponieważ zazwyczaj godzina takiego pobytu , to ok 10zł.
Ja jednak proponuje tańsze rozwiązanie , a również dający tyle samo radości dzieciom co płatne takie miejsca.


Zachęcam do przyjazdu do CH M1 na ul.Brzezińską.
W markecie tym znajduje się figloraj w którym możemy dzieci powyżej 3 roku życia pozostawić do dwóch godzin w ciągu dnia.Za pobyt ten nie płacimy , a w tym czasie gdy nasze dziecko bawi się  możemy sami spokojnie iść na zakupy do reala, czy innych butików.
Kraina dzieci bardzo przyjazdnym miejscem jeśli chodzi o pobyt dzieci.Posiada dużą salę zabaw, na której znajdują się przeróżne atrakcje.


Znajdują się tam m.in.:
-domki do zabawy z akcesoriami kuchennymi
-zjeżdżalnia do basenu w którym jest mnóstwo piłek
-autka do jeżdżenia
-kolejki drewniane
-klocki
-puzzle podlogowe
-lalki
-maskorki
-stoliki z krzeselkami
-bujaki
-telewizja z programami dla dzieci
oraz wiele innych atrakcji.

 

Figloraj ten również nie zapomina o najmlodszych dzieciach, czyli takich, które nie skonczyły jeszcze trzeciego roku życia. Z takimi dziećmi również można uczęszczać do wyżej wymienionej sali zabaw. Jednak są do tego wyznaczone dni i godziny. Tymi dniami jest zarówno wtorek jak i czwartek w godzinach od 10 do 12. Warunkiem pozostawienia tam dziecka poniżejtrzeciego roku życia jest, to że będziemy tam z nim spędzać czas.

 

Ogólnie odwiedziłam sporo przeróżnych tego rodzaju placów zabaw , lecz ten wydaje mnie się jako jeden z nielicznych gdzie z dzieckiem dwóletnim siedzę bez stresu,że może sobie coś zrobić.


Sporo takich placow jest przystosowanych dla tych starszych dzieci.
Zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego miejsca, tym bardziej,że się za zabawe nie płaci, a można na prawde fajnie zorganizowac dziecku czas.

 

W figloroaju są równiez toalety przystosowane do dzieci (mała ubikacja, mała umywalka) oraz pokój pierwszej pomocy.

 

Figloraj ten oceniam na 10 w skali od 0-10

 

Mama Edyta

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć