Warszawa

Rachu-ciachu.. i po strachu

Rachu-ciachu.. i po strachu

Zaprosiliśmy naszą czytelniczkę wraz ze swoim synkiem na  wizytę do profesjonalnego salonu fryzjerskiego dla dzieci - "Rachu Ciachu". Poniżej relacja.

 

Pierwsze wrażenie - to chyba kącik zabaw, kącik malucha, a nie salon fryzjerski! Od samego wejścia przywitała nas przemiła pani z wielkim uśmiechem na twarzy. Maluchy w ramach przyzwyczajenia się do nowego otoczenia, zaczęły bawić się w kąciku zabaw (domek dla lalek, warsztat samochodowy, klocki.. achy i ochy!) Później pojawiła się pani fryzjerka.

Posadziła młodego w różowym bolidzie (czemu akurat różowy mu się spodobał?) bez żadnych oporów. założyła pelerynkę i próbowała zmoczyć włosy. Młody wrzask i siup z "fotelika-samochodu" Widok cudny - jak młody batman sunący po czerwonym dywanie!

Do akcji wkroczył tatuś. Usadził młodego ponownie na foteliku, pokazał światełka, kierownicę.. rachu ciachu i po strachu! W telewizorze bajeczki, pod ręką wiertarka i kierownica, miłe panie zagadujące malucha - gwarantowany sukces obcinania. Szczerze? Byłam w szoku, że się udało! A Pani fryzjerka ma nieludzką cierpliwość i niesamowicie sprawne ręce.

Wkrótce pocztą mamy otrzymać pamiątkowy dyplom i kosmyk włosków:)

 

Podsumowując: Efekt przerósł moje wyobrażenia! Przyszliśmy z "dzidziusiem" wyszliśmy z chłopczykiem!:)  Wszyscy zadowoleni! A ja wiem, że to nie była nasza ostatnia wizyta w Rachu Ciachu!
Dziękujemy raz jeszcze :)

 

Zapraszamy do Rachu Ciachu www.rachuciachu.com
ul. Szwai 16/4, 30-383 Kraków,

tel. 12 359 61 10, 728 600 422

 

Godziny otwarcia: pn-pt 10:00 - 19:00, sb 9:30 – 14;00

 

Więcej informacji:

http://czasdzieci.pl/krakow/wydarzenia/id,22379863.html

 

Komentarze

Na razie tylko w Krakowie. A na Facbooku Rachu Ciachu znajdziecie specjalne hasło, na 10% zniżki dla każdego klienta!

dodany: 2011-04-01 16:22:21, przez: Rachu Ciachu

A gdzie w warszawie takie Rachu - Ciachu? Dzieciaki strasznie zarośnięte...

dodany: 2011-03-09 13:40:20, przez: Ania

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć