Warszawa

Barbie. Rockowa księżniczka - słodki film dla dziewczynek, niezależnie od wieku

Barbie. Rockowa księżniczka - słodki film dla dziewczynek, niezależnie od wieku

Przygotujcie się na prawdziwy rock n roll! W tym przepełnionym bitami musicalu Barbie jako księżniczka Courtney, na skutek zbiegu okoliczności, zamiast na dwutygodniowy obóz dla panienek z arystokracji, trafia na obóz dla gwiazd rocka. Jej miejsce zaś zajmuje Erika Juno, nastoletnia idolka młodzieży o świetnym głosie. Mamy więc kontrastowe zderzenie dwóch jakże odmiennych światów, po dwóch stronach sielskiego jeziora.


Oczywiście wszystko prowadzi do przyjaźni, pojednania i... jednorożców - ale od Barbie właśnie tego oczekujemy! A przy tym otrzymujemy dużo przyjemnej muzyki dla ucha.
Podoba mi się to, że Barbie schodzi ze świata klasycznej magii nieco na ziemię. Oraz bardzo podoba mi się także to, że ten film jest od początku do końca stworzony dla dziecka, przyjemnie odpowiada jego potrzebom. Dialogi są krótkie, proste, co powoduje, że maluchy łatwo je śledzą, a starszyzna wspaniale się relaksuje i koncentruje na kresce, na dźwięku i na tym, że odpoczywa. ;)


Każda kobieta, która kochała kiedyś swoją lalkę ponad wszystko, zdecydowanie odnajdzie się w tym klimacie. Jeśli dobrze się wsłucha, to rozpozna Ewelinę Lisowską w piosence: "Głos ma siłę", jeśli weźmie córcię za rękę, to może nawet z gracją wykona nie jeden utwór taneczny z tej animacji, ale przede wszystkim na pewno będzie się dobrze bawić, bo w świecie Barbie jest tak, jak sobie każda z nas wymarzy!

 

Polecam.
irka

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć