Warszawa

Basia 2 - Recenzja

Basia 2 - Recenzja

Doczekać się nie mogliśmy! Nareszcie jest! Basia, nasza ulubiona bohaterka powraca na ekrany kin z kolejnymi przygodami. Codziennie wymyśla coś nowego - raz chce zostać baletnicą, a innego dnia treserką dzikich zwierząt. Pojawia się w niej również myśl, by zostać pisarką. Bo przecież wyobraźnia cicho podpowiada jej, że  może zostać, kim tylko zechce!


Druga część Basi nie zawodzi i podobnie jak pierwsza, składa się z epizodów na podstawie książek, tym razem jest to: "Basia i taniec", "Basia i pieniądze", "Basia i gotowanie" oraz "Basia i telewizor".


Nam w Basi podoba się zawsze to samo, czyli jej naturalność. Basia uczy jak z codzienności zrobić wielką przygodę, bo potrafi nieustannie zachwycać się najmniejszymi rzeczami.


Kochamy też jej humor w paski, bo sami często taki mamy. :)


Ponadto Basia wyrasta nam na bardzo współczesną bohaterkę... uczy się tańca, w gotowaniu szuka nie tylko smaku, ale uczy się również współpracy, w odsłonie 'sklepowej' podczas zakupów - poznaje wartość pieniądza i mierzy się z trudną sztuką oporu przed reklamą, a w epizodzie o telewizorze - docenia, po wielkich trudach - świat własnej wyobraźni. :)


Rodzinnie i bardzo ciepło zapraszamy na perypetie Basi!

Irka K.

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem rodzica

Warto zobaczyć