Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - napady złości:

Zachowanie 7-latka

Witam serdecznie, mam mały problem. Mam dwóch synów, jeden ma 16 lat, zawsze bardzo dobrze się uczył i uczy. Drugi syn ma 7 lat. Od pewnego czasu jest nieposłuszny. Ja, jako matka, zawsze... więcej »

Dwoje dzieci...

Witam, mam 15-miesięczną córeczkę. Jest naprawdę cudowna. W listopadzie przyszła na świat jej siostrzyczka. Zostałam po cesarskim cięciu w połogu sama z nimi w domu, gdyż tata dzieci musiał... więcej »

5-latek mało mówi, jest nerwowy i moczy się

Dzień dobry, mój 5-letni syn ma stwierdzoną dyzartrię, tylko że nie chce zbytnio ćwiczyć, a jak już da radę, to szybko się denerwuje, bije, krzyczy, płacze, jest nerwowy, ma problem z koncentracją,... więcej »

Problem z 7-latkiem

Witam, syn od jakiegoś czasu przejawia zachowania agresywne, tj. bicie wobec mnie, staję się powoli bezsilna. Taką większą zmianą w jego życiu było zamieszkanie mojego partnera z nami, wcześniej... więcej »

Agresja u 3-latki

Witam, mam problem z moją 3-letnią córką, mianowicie jest ona bardzo agresywna, zupełnie bez powodu. Potrafi szarpać za włosy starszą siostrę, dręczyć psa czy wyładowywać agresję na rodzicach... więcej »

Niemoc wobec 7-latki

Witam, mam problem z moją 7-letnią córką. Z dnia na dzień robi się coraz bardziej niegrzeczna. Nie słucha, nie wykonuje poleceń i niczym się nie przejmuje. Stosowaliśmy system nagradzania... więcej »

Proszę o opinię

Witam, mój 2,5-latek od wczesnego dzieciństwa był inni niż jego rówieśnicy. Od dziecka prawie w ogóle nie płakał - jak się uderzył czy przewrócił, czy ubił palec drzwiami. Na punkcie... więcej »

Nerwowa 8-latka

Witam, mam pytanie, moja córka jest strasznie nerwowa, czasami zachowuje się normalnie, a za parę minut zmienia się i się denerwuje. Jak coś jej nie pasuje to zaraz się denerwuje, z byle powodu... więcej »

Napady szału u 20-miesięcznego chłopca

Witam, mój synek skończył właśnie 20 miesięcy i kilka razy dziennie ma napady złości, a wtedy tupie, kreci się w kółko i płacze do tego stopnia, że się zanosi. Nie występuje to tylko... więcej »

Napady złości u 3-latka

Witam, od niedawna mam pewien problem z moim synkiem, który za 2 miesiące skończy 3 latka. Synek od urodzenia był bardzo grzecznym dzieckiem, jako noworodek i niemowlak bardzo dużo spal i rzadko... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć