Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - jąkanie:

Jąkanie

Dzień dobry, czy można wyleczyć się z jąkania samemu? Ela więcej »

Jąkanie a drugi język

Witam, chciałabym zapytać jak pomóc synkowi (4,5 l). Zacznę od tego, że mieszkamy w Anglii, syn się tu urodził. Jako że w UK dzieci zaczynają szkole w wieku 4 lat, syn od września 2016 roku... więcej »

Jąkanie

Witam serdecznie, córka 21.09 kończy 2,5 roku, zaczęła bardzo się jąkać, aż gryzie piąstki, bo nie radzi sobie z tym. Cały czas byłam z nią w domu. Po długim urlopie wróciłam do pracy,... więcej »

Niepłynność mowy: czytanie

Dzień dobry, moja córka bardzo wcześnie zaczęła mówić. W wieku 3,5 roku nagle zaczęła się jąkać. Wystąpiło to po sytuacji stresowej w przedszkolu. Przeszliśmy gehennę. Odwiedziliśmy... więcej »

Jąkanie u 3-latka

Szanowna Pani, jestem mamą trzyletniego chłopczyka, który od około 8 miesięcy zacina się. Jednak były momenty, kiedy moje dziecko przestało się zacinać, a później jakaś sytuacja spowodowała,... więcej »

Czy to normalne zachowanie u 8-latka?

Witam, mój synek niedawno skończył 8 lat, od pewnego czasu niepokoi mnie jego zachowanie i naprawdę nie wiem, czy to normalne czy zgłosić się z dzieckiem do jakiegoś specjalisty. Michał jest... więcej »

Jąkanie u 3-letniego chłopca

Witam, mój synek zaczął mówić pełnymi zdaniami w wieku 2 lat, jest wesołym, energicznym dzieckiem, jeździ na rowerku biegowym, gra w piłkę itp. Od ok. 2 tygodni zaczął się jąkać, np.... więcej »

Jąkanie 4,3-latki

Witam, mam córkę w wieku 4 lata i 3 miesiące, która zaczęła się jąkać w wieku 2 lata i 7 miesięcy z momentem, kiedy przestała ssać pierś. Córka jest prawooczna, prawonożna, praworęczna... więcej »

Mój 2,5-letni synek się jąka, boję się!

Witam, mój synek od ok. 2 tyg. zaczął się jąkać, na początku nie było to zauważalne, teraz już z pewnością jest, powtarza niektóre sylaby po kilka razy, najgorzej mu idzie jak chce sformułować... więcej »

Jąkanie u 2-latka

Witam, mój synek skończył w maju br dwa latka. Uważam, że jak na swój wiek świetnie radzi sobie z mową. Jednak od kilku dni zauważyliśmy z mężem, iż zaczął się jąkać. Nie jest to... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć