Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - histeria:

Histeria u 9-latki

Dzień dobry, jestem mamą bardzo żywej 9-latki, u której od pół roku nastąpiła zmiana zachowania. Pojawiły się histerie obawiające się a to płaczem na przemian z wybuchami śmiechu. Czy... więcej »

Dwulatek gryzie z emocji

Witam serdecznie, jak w temacie: nasz dwuletni synek gryzie - nie ze złości, nie wtedy, kiedy czegoś chce, ale kiedy się "rozochoci". Podczas zabawy, brykania na łóżku itd. Czasem tylko, kiedy... więcej »

Straszne marudzenie 2,9-latka

Witam, co jakiś czas mój syn ma jakieś problemowe sytuacje. Aktualnie są to napady marudzenia, wymuszania, np. chce sok, nie wodę. Daję mu sok, to znów afera, bo nie 2 łyżeczki, a 4. Przy... więcej »

Histeria u 4,5-letniej dziewczynki

Dzień dobry, proszę o pomoc z moją 4,5-letnią córką, która wpada w histerię z powodu źle położonej poduszki, źle związanych kucyków, w przedszkolu również płacze, bo but jest nie tak... więcej »

Dziwne zachowanie 4-latka

Dzień dobry, jestem mamą 4-letniego syna. Bardzo martwię się o to, co się z nim dzieje. Chodzi od dwóch lat do przedszkola, jest bardzo żywym dzieckiem. Panie w przedszkolu bardzo się żalą,... więcej »

Złość, histeria

Witam, piszę, bo jestem bezradna. Mam syna, który ma 2 latka i 5 miesięcy. Jest to chłopiec bardzo żywy, ale już od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić z jego zachowaniem. Kiedy mu czegoś... więcej »

2,5-latka boi się panicznie dzieci

Witam, jestem mamą 2,5-letniej dziewczynki. Córka (obecnie nie chodzi do przedszkola) jest bardzo radosnym i energicznym dzieckiem, łatwo nawiązuje kontakty z dorosłymi, zaczyna składać już... więcej »

Sposoby rozładowania złości u 2,4-latka

Dzień dobry, wielokrotne czytam, by znaleźć poprawny sposób na rozładowanie złości u dziecka. U syna trwa etap wymuszanie z krzykiem, płaczem, rzucaniem się. Gdy go wezmę na ręce, przytulam,... więcej »

Chłopiec 2 lata 8 miesięcy - częste napady złości, ciągle choruje i lekarze nie znają przyczyny

Witam, chciałam przedstawić problem, który zaczął mocno wpływać na funkcjonowanie całej naszej rodziny. Od czasu porodu u syna zauważyłam dziwne zachowanie, wymagał ciągłej mojej obecności.... więcej »

Nerwowy 3-latek

Witam, nie wiem, jak mam postępować z moim 3-letnim synem. Od małego niemowlęcia był nerwowym dzieckiem, nie spał, płakał, był strasznie ruchliwy, teraz od 1,5 roku jest nie do wytrzymania.... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć