Warszawa

Kotek

Kotek

a

Nasz kotek aż się oblizuje na widok sąsiadujących z nim kanapek-myszek. Czy dzieci zdążą zjeść kanapki-myszki zanim skusi się na nie kotek?

 

 

Składniki:

  • chleb ("Literka L")
  • ser żółty
  • salami
  • pomidor (języczek)
  • szczypiorek
  • oliwki (oczy)
  • kawałki kabanosa
  • sałata

 

Uwaga: przy mocowaniu elementów dekoracyjnych kanapek dla dzieci ze względu na bezpieczeństwo nie używamy wykałaczek! Doskonale zastępują je słone paluszki

 

Komentarze

Nooo,gratuluję pomysłu!! Kotek jest the best!

dodany: 2011-08-25 23:27:37, przez: Wiola z Żor

jest słodki

dodany: 2009-12-19 12:59:29, przez: asia

a

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Przepisy

Warto zobaczyć

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). Pragniemy poinformować cię iż dbamy o twoją prywatność i bezpieczeństwo twoich danych. Stosujemy się do zasady minimalizacji zbieranych danych. Strona czasdzieci.pl używa plików cookie by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji oraz przysługujące ci prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)