Warszawa

Straaaasznie smaczna kanapka

Straaaasznie smaczna kanapka

Przepis nadesłany na Konkurs dla Smakoszy

 

Składniki:

  • bułka,
  • żółty ser,
  • liść sałaty,
  • pomidor,
  • czarne oliwki,
  • gotowana pierś kurczaka,
  • brokuły

 

Sposób przygotowania:
Bułkę przekrajamy na pół, do środka wkładamy ser, kurczaka, sałatę, pomidora. Ozdabiamy kanapkę oliwkami, brokułami (jak na zdjęciu).
Smacznego!
 


 

 

Komentarze

mniam...

dodany: 2009-09-15 13:32:30, przez: Libero

przepis na banana w czekoladzie : obrać ze skórki banana przekroic go i włożyć do piekarnika sami ustalcie do ilu stopni potrzeba 1 opakowania goracej czekolady z tyłu opakowania jest instrukcja zamiast wlać do szklanki to do miski wyciągnąc banana z biekarnika i podać na stół umoczyć banana w czekoladzie i zajadać

dodany: 2009-07-11 13:27:34, przez: andza

ja to przerobię na chmburgera bez oliwek i pomidora

dodany: 2009-07-11 13:21:17, przez: andzia

ma straszny ale dobry jęzor!!!

dodany: 2008-12-26 15:05:34, przez: Sylwusia

bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dodany: 2008-12-14 10:14:21, przez: gabrynia

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Przepisy

Warto zobaczyć

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). Pragniemy poinformować cię iż dbamy o twoją prywatność i bezpieczeństwo twoich danych. Stosujemy się do zasady minimalizacji zbieranych danych. Strona czasdzieci.pl używa plików cookie by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji oraz przysługujące ci prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)