Warszawa

Paryżankowe serduszka

Paryżankowe serduszka

Smaczne, łatwe w przygotowaniu i przyrządzaniu na sto różnych sposobów, ukochane przez dzieci – parówki, bo o nich mowa, podaj swoim pociechom na Dzień Dziecka.

 

Wybierz te najlepsze i smaczne, nadaj im atrakcyjną, niebanalną formę serc bądź bukiecików, dzięki czemu zaskoczysz znudzonych klasycznymi kiełbaskami i przekonasz najbardziej upartych niejadków.


Aby zaskoczyć dziecko, na którego twarzy pojawia się grymas po słowach „podano do stołu”, najlepiej sięgnąć po sprawdzone sposoby. Warto przygotować coś prostego, ale niebanalnego, coś co będzie jedną z ulubionych, wyczekiwanych przekąsek. 


Lista zakupów:

  • opakowanie Paryżanek
  • jajka
  • szczypiorek


Przygotowanie:
Wystarczy z paróweczek zdjąć folię, przeciąć je na pół w taki sposób, aby po odgięciu na zewnątrz utworzyły kształt serca. Następnie końce parówek łączymy wykałaczką i układamy na rozgrzanej patelni. Do lekko podsmażonych serduszek wbijamy jajka i smażymy tak długo, aż się setną. Całość posypujemy szczypiorkiem.


Smacznego!


Pekpol to producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych, będący na polskim rynku od ponad 30 lat (początki działalności sięgają 1974 roku). Zakłady Mięsne prowadzą aktywność zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Firma eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Litwa i innych. Gama wyrobów jest bardzo szeroka: wędzonki, kiełbasy cienkie, wędliny podrobowe oraz wyroby blokowe. Sztandarowym produktem firmy są parówki „Paryżanki”, które już dwa razy zdobyły laur konsumenta NAJLEPSZE W POLSCE. Pekpol wciąż poszerza asortyment oraz unowocześnia linie produkcyjne, wprowadzając nowe technologie. Tym samym produkty dostępne są w wielu krajach Unii Europejskiej.

 

Komentarze

AŻ SLINKA LECI NIEDZŁUGO ZROBIE RODZINIE

dodany: 2012-07-23 20:57:26, przez: LILIPOP

Witajcie. Wczoraj zrobiłam moim dzieciom te paróweczki z jajkiem. Były zachwycone. Nie dość, że wszystkie rzeczy które im smakują, to jeszcze w taki sposób podane. Super. Pozdrawiam. :)

dodany: 2012-06-14 13:05:27, przez: Marta

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Przepisy

Warto zobaczyć