Warszawa

"Disney on Ice" powraca!

"Disney on Ice" powraca!

Disney on Ice powrócił. Udział w tym corocznym wydarzeniu chyba staje się naszym przedgwiazdkowym rytuałem.


Mickey, Minnie witają się z dziećmi. To oni wraz z Donaldem i Goofy'e decydują jak potoczy się akcja show. Okazuje się, że Pinokio potrzebuje sumienia. Na lodowisku pojawia się Świerszcz. Ale o czym ma być kolejna opowieść? Mickey z przyjaciółmi kręcą film. Może będzie to historia o oceanie? Tak też na tafli pojawiają się rybki z bajki " Gdzie jest Nemo?". Chcecie wiedzieć kto był największym bohaterem dzisiejszego przedstawienia? To gigantyczny żółw, który sunie po lodzie.

Poznajcie księżniczki. Dla jednej z nich zachodnie skrzydło domu skrywa pewną tajemnicę. Przygotujcie się na małe efekty pirotechniczne. Czas na czary - Bestia zamienia się w księcia.

Następuje zmiana dekoracji - dzieci już poznają to miasteczko. Będzie to opowieść o Elzie i Annie. Olaf i Kristoff są również z nami.

Witamy Aladyna. Kolejny na scenie pojawia się zielony mężczyzna. Militarny ton głosu przywołuje do piosenki resztę zielonego oddział. Szeryf Chudy i Buzz Astral przejmują dowodzenie na scenie. Czas na kolejną znaną wszystkim piosenkę - "Ty druha we mnie masz".

Magiczny gong przyniesiony przez drużynę Mickey swoim dźwiękiem zapowiada wejście księżniczki Mulan.

 

Ta różnorodność postaci sprawia, że i chłopiec i dziewczynka ulegnie urokowi przedstawienia. Dzieci lubią to co jest im znane, ale dzisiejsze show zapoznało ich z wieloma nowymi bohaterami.

Gasną światła, a nam pozostają wspomnienia i nadzieja, że za rok znowu będziemy cieszyć się z wieczoru z bohaterami Disney'a na lodzie.

 

1/3
1/3
2/3
2/3
3/3
3/3

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć