Warszawa

Odlotowa przygoda w twoim centrum handlowym

Wzorcownia we Włocławku

 

W związku ze zbliżającą się premierą animowanej komedii dla całych rodzin „Odlotowa przygoda” serdecznie zapraszamy na cykl kosmicznych imprez związanych z filmem.


Spotkania przeznaczone są dla dzieci – tych najmłodszych i nieco starszych. Odbędą się w centrach handlowych na terenie całej Polski między 3 stycznia a 7 lutego 2016 roku (poniżej kalendarium spotkań).

 


W specjalnie przygotowanym Księżycowym Miasteczku dzieci poznają tajniki wypraw w kosmos. Wspomagane przez zdalnie sterowane łaziki znajdą się na wielkiej imitacji Księżyca, gdzie krok po kroku będą – wzorem kosmonautów – zwiedzać Srebrny Glob. Dzięki komputerowej scenografii greenboxa, dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w księżycowej scenerii. Na potrzeby imprezy zostaną sprowadzone wyjątkowe kostiumy małych astronautów. Zdjęcia w kostiumach na tle księżycowej scenerii dzieci otrzymają od razu na swój profil na Facebooku (na życzenie fotografie zostaną również wysłane e-mailem pod wskazany adres).


Animatorzy wspólnie z małymi gośćmi będą budować tekturowe modele rakiet, które dzieci ozdobią własnymi malunkami. Na najmłodszych czekają mega puzzle z mapą Księżyca. Dla nich też atrakcją będzie zabawa z Lego z serii City Space, czyli budowa kosmicznych pojazdów i urządzeń. Co więcej, wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach astronomicznych i astrofizycznych, dzięki którym poznają tajniki kosmosu, obejrzą meteoryty i urządzenia, dowiedzą się wszystkiego o Układzie Słonecznym i naszym naturalnym satelicie. Podczas każdego spotkania na dzieci czekają konkursy z filmowymi nagrodami oraz wejściówki do Centrum Nauki Kopernika.

 

„Odlotowa przygoda” to jedna z największych europejskich produkcji animowanych, która zabierze widzów prosto na Księżyc. Pełen przygód film, dzięki elementom edukacyjnym, jest doskonałą rozrywką dla najmłodszych i nieco starszych widzów. „Odlotowa przygoda” zadebiutuje w kinach 29 stycznia.


KALENDARIUM IMPEREZ ODLOTOWA PRZYGODA
3.01 Lublin, Felicity
9.01 Poznań, Pestka
10.01 Gdańsk, Bałtycka

16.01 Kraków, Bonarka

17.01 Wrocław, Magnolia
23.01 Warszawa Bemowo
24.01 Warszawa Janki
30.01 Forum Gliwice
31.01 Galeria Katowicka
6.02 Włocławek Wzorcownia
7.02 Bydgoszcz, Rondo


Imprezy trwają od 11:00 do 18:00

 

Dystrybutor: United International Pictures
 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć