Warszawa

Mam Blogerek Fanaberie

Właśnie ruszyły zapisy na spotkanie dla blogujących mam. Spotkanie to odbędzie się w Poznaniu 12 marca 2016r. Jeżeli macie ochotę na więcej szczegółów to zapraszamy na stronę Mam Blogerek Fanaberie. Śpieszcie się, bo zapisy trwają tylko do 15 listopada 2015r.


https://www.facebook.com/Mam-Blogerek-Fanaberie-872444406179801/?fref=ts

 

Dwie blogerki wpadły na pomysł organizacji spotkania dla blogujących mam.

 

 

Kto?
Kasia MaaMaa BaalBinkaa - Zaczytana od rana do nocy żona swego męża Sylwestra i mama 16 miesięcznego Filipa Emotikon smile W pełni oddana swojej nowej roli życiowej jaką jest macierzyństwo. Młoda kobieta, która pisze bloga i tym samym spełnia swe marzenia.


Karolina Matki Polki Fanaberie - Pełnoetatowa mama dwóch chłopców, której pasją jest fotografia. W wolnych chwilach marzy o podróży do Indii i nie zaczyna dnia bez czarnej kawy.


Tym samym te dwie kobietki zastanawiają się czy będą chętni, aby się z nimi zobaczyć. To jak piszecie się?


Spotkanie pod wdzięczną nazwą "Mam Blogerek Fanaberie" odbędzie się w Poznaniu dnia 12.03.2016r.

 

Na naszym spotkaniu chciałybyśmy skupić się na trzech najbardziej istotnych dla nas sprawach.

 

1. Dzieci- Przecież to głównie z myślą o nich powstały nasze blogi. Chcemy poruszyć tematykę odnośnie treści i zdjęć, które umieszczamy w sieci. Pomówimy o bezpieczeństwie naszych pociech, ich rozwoju (nie tylko tym intelektualnym ale także fizycznym). Wymienimy się poglądami na temat wychowywania i opieki nad dziećmi. Porozmawiamy o naszych sprawdzonych sposobach dotyczących różnych problemów związanych z naszymi pociechami.

2. My- Częścią naszych blogów jesteśmy my same. Każda z nas pisze, tworzy, przekonuje do swoich poglądów, dyskutuje z czytelnikami. Za szklanym ekranem kryją się prawdziwe kobiety i nie możemy o tym zapominać. Chcemy uzmysłowić uczestniczkom, że mama to też kobieta i ma prawo wyglądać świetnie, spełniać swoje marzenia oraz realizować swoje plany.

3. Blog- To dzięki tej pasji będziemy miały możliwość spotkać się w dwudziestoosobowym gronie. Planujemy zorganizować warsztaty dotyczące rozwijania i ulepszania naszych blogów. Jakie? Niech to pozostanie na razie niespodzianką.

 

Zapraszamy wszystkie blogujące mamy! Jeżeli chcecie się z nami spotkać i obserwować nasze poczynania to obserwujcie nas na FB:


https://www.facebook.com/Mam-Blogerek-Fanaberie-872444406179801/timeline/

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć