Warszawa

Hotel Transylwania 2 - wyjątkowa impreza we Włocławku

Hotel Transylwania 2 - wyjątkowa impreza we Włocławku

Termin i miejsce:
29.08.2015

Wzorcownia we Włocławku

 

Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej „Hotel Transylwania 2” zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza najmłodszych, na wyjątkowy dzień pełen niespodzianek z bohaterami filmu.


Najbardziej spektakularną atrakcją będzie Zamek Krzywych Zwierciadeł – niezwykła instalacja z lustrami zniekształcającymi odbicie – labirynt wzorowany na tajemniczych piwnicach Hotelu Transylwania.

 

Prawdziwym hitem spotkań może okazać się Gabinet Transformacji Doktora Frankensteina, gdzie animatorzy przemienią śmiałków w hrabiego Draculę lub jego córkę Mavis, Frankensteina, a nawet... Mumię Murray! Oprócz makijażu, dzieci otrzymają gadżety, które sprawią, że na chwilę staną się ich ukochanymi bohaterami.

 

 

Co godzinę od 11:30 chętni będą mogli wziąć udział w zabawnych i bardzo smacznych Warsztatach Kulinarnych Hrabiego Draculi, a także zrobić sobie zdjęcie z prawdziwym Draculą i Mavis.

 

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami odbywać się będą o każdej pełnej godzinie, a nikt nie opuści imprezy z pustymi rękami.


Dla najmłodszych przygotowaliśmy Minikino, w którym pokażemy pierwszą część Hotelu Transylwanii, a w Strefie Plastycznej pod okiem animatora najmłodsi będą rysowali i lepili w plastelinie swoich ulubionych bohaterów.


Zabawa trwa od 11:00 do 18:00


Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Zapraszamy!


Organizator: Evento. Na zlecenie United International Pictures.
***
Druga część przebojowej komedii Hotel Transylwania trafi do kin 9 października. Na widzów czekają prawdziwe niespodzianki. Hrabia Dracula zostanie dziadkiem, a w odwiedziny do Hotelu przybędzie dziadek Vlad.

 

Dystrybutor: United International Pictures

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć