Warszawa

Energylandia - rozrywka dla całej rodziny

Energylandia - rozrywka dla całej rodziny

Park Rozrywki ENERGYLANDIA w małopolskim Zatorze to najnowocześniejszy kompleks rozrywkowy w Polsce. Ogromny teren parku podzielony jest na trzy sektory, dostosowane dla wymagań i potrzeb dzieci, rodzin, a także młodzieży, która oczekuje bardziej ekstremalnych rozrywek.

 

 

Powstała w 2014 roku Energylandia zaprasza także na wyjątkowe wydarzenia muzyczne. W dniach 26 i 27 czerwca na terenie parku odbywały się „90’s Superstar” Festival oraz „80’s Superstar” Festival. Największe gwiazdy muzyki lat 80 i 90 przyciągnęły tysiące fanów (w sobotę pod festiwalową sceną zgromadziło się ponad 10 000 osób!). W Zatorze wystąpili i porwali publiczność do tańca między innymi Alphaville, Limahl, Francesco Napoli, Savage czy Boney M.

 

W czasie trwania festiwalu uczestnicy mogli korzystać z wszystkich (ponad 40) atrakcji Parku Rozrywki Energylandia. Do ostatnich minut trwania koncertów pod atrakcjami ustawiały się kolejki chętnych. Dużą popularnością cieszył się ogromny Space Booster – Armagedon z ramieniem o średnicy 40 metrów, poruszającym się z niesamowitą prędkością dochodzącą do 100 km na godz. Oblegane były także w strefie ekstremalnej Aztec Swing, Space Gun, Tsunami Dropper czy Viking Rollercoaster. W strefie familijnej dzieci z rodzicami między innymi sprawdzały swoją odwagę na rollercoasterze Energuś, podziwiały otoczenie na kolejce widokowej Samolociki czy brały udział w spływie Kopalnia złota. Przestrzeń parku i niesamowita ilość atrakcji robią ogromne wrażenie na najmłodszych. Bez wątpienia wydarzenie pozostanie na długo w pamięci zarówno rodziców jak i dzieci. 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć