Warszawa

Rosnę

„Rosnę” jest pierwszą produkcją Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu przeznaczoną dla najmłodszych widzów, w wieku od 1 do 6 roku życia.

 

 

To opowieść o dzieciach i opiekuńczych aniołach, które dbają o to żeby maluchy były bezpieczne i szczęśliwe. Jednym z takich brzdąców jest mała Ola, która „rośnie” na oczach publiczności. Bajka muzyczna w reżyserii Maroli Fajak-Słomińskiej i Janusza Słomińskiego to produkcja nietypowa. Ze sceny nie pada ani jedno słowo. Aktorzy docierają do małych widzów poprzez gest, mimikę i ruch sceniczny. Spektakl, dzięki rozbudowanej warstwie muzycznej i plastycznej kształtuje młodego odbiorcę, uwrażliwiając go na sztukę od najmłodszych lat. Do potrzeb maluchów przystosowana została także scenografia. Zamiast na krzesłach, widzowie siedzą na miękkich poduszkach, na wyłożonej wykładziną podłodze. Scena znajduje się na tym samym poziomie co widownia. W trakcie spektaklu nie gaśnie światło, tak by dzieci czuły się bezpiecznie.

 

Pełna humoru opowieść, zachwycająca scenografia, ciekawe kostiumy i piękne lalki. Wszystko to składa się na niezwykłe przedstawienie! „Rosnę” wywołuje pozytywne emocje nie tylko u najmłodszych!

 

Co można dostrzec w chmurach? Przyjdźcie na nasze przedstawienie, a na pewno się dowiecie!
 

Czas trwania: 35 min.
Ceny biletów: dziecko z opiekunem – 35 zł, dwoje opiekunów z dzieckiem – 50 zł, każdy kolejny bilet dla dziecka w cenie 14 zł. Opiekunowie grup wchodzą za darmo.

Najbliższe spektakle dla widzów indywidualnych: 28 i 29 marca o g. 11:00 w Kujawsko- Pomorskim Impresaryjnym Teatrze Muzycznym w Toruniu.

 

Osoby zainteresowane zorganizowaniem przedstawienia dla grup proszone są o kontakt z Biurem Obsługi Widza.

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć