Warszawa

Narada Rodzinna na naszym FB: Czat z ekspertem rządowym na temat Karty Dużej Rodziny

Narada Rodzinna na naszym FB: Czat z ekspertem rządowym na temat Karty Dużej Rodziny

 

W czwartek 30 października na naszym profilu Facebook odbędzie się „Narada Rodzinna". Na pytania dotyczące Karty Dużej Rodziny odpowie ekspert Magdalena Kolega z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zapraszamy!

 

Cykl porad i czatów Narada Rodzinna to projekt realizowany przez Kancelarię Premiera, skierowany do wszystkich tych, którzy szukają informacji w ważnych dla rodziny sprawach. W ramach Narady Rodzinnej na Facebooku Kancelarii Premiera co tydzień publikowane są porady dla rodzin, a na koniec każdego miesiąca odbywa się czat z rządowym ekspertem. Każdy miesiąc to inna tematyka porad.


W październiku porady koncentrują się wokół Karty Dużej Rodziny, która funkcjonuje od czerwca 2014 r. Dzięki niej rodziny wielodzietne mogą korzystać ze zniżek m.in. na bilety komunikacyjne, zakupy, usługi medyczne i bankowe. W ramach październikowych porad rządowi eksperci odpowiadają na pytania dlaczego warto mieć Kartę Dużej Rodziny, kto może ją otrzymać, gdzie złożyć wniosek, jak korzystać ze zniżek i czym różni się karta ogólnopolska od lokalnej.


Podsumowaniem tematów z całego miesiąca będzie czat, podczas którego internauci otrzymają praktyczne informacje o ogólnopolskim programie wspierającym rodziny wielodzietne. Aby dołączyć do najbliższej Narady Rodzinnej 30 października wystarczy wejść na profil CzasDzieci.pl na Facebooku i zadawać pytania wpisując je w wątku o czacie. Startujemy punktualnie o godz. 11.00.

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć