Warszawa

Bazgroszyt.pl przygotuje do szkoły.

Bazgroszyt.pl przygotuje do szkoły.

Nie dajmy się zaskoczyć wrześniowi. Wszyscy wiemy, jak ważna jest edukacja w dzisiejszym świecie. Można o nią zadbać już od najmłodszych lat. Innowacyjne produkty od Bazgroszyt.pl pomagają dzieciom przygotować się do szkoły łącząc naukę z zabawą. Wszystkie autorskie materiały edukacyjne i Bazgroszyty wykorzystują metodę nauki poprzez rysowanie. W najnowszej ofercie zestawy dbające o rozwój najważniejszych umiejętności uczniów i przedszkolaków.


W tym nowości i bestsellery. Specjalnie na przełom lata przygotowaliśmy nowość – Fun Box Gotowi do szkoły. To zestaw kart z serii logiczne myślenie, grafomotoryka, nauka literek i cyferek oraz ciekawostki o otaczającym nas świecie w wygodnym pudełku, które możesz zabrać wszędzie. Gdziekolwiek się wybieracie, dziecko może zabrać kolorowanki i przybory ze sobą, by ćwiczyć bawiąc się, kiedy tylko zechce. Każdy z Kredziaków patronuje kolejnym kompletom 240 kart, z urozmaiconymi kolorowankami i łamigłówkami, które poprzez rysowanie wyrabiają grafomotorykę rączki, rozwijają wyobraźnie i kreatywność oraz najważniejsze umiejętności, takie jak logiczne myślenie i liczenie. Z pomocą tych pakietów można przygotować dziecko na wyzwania dalszej nauki szkolnej. Przeprowadzone badania potwierdzają 96% skuteczność proponowanej metody. Aby mieć pewność, że dziecko może skorzystać z Bazgroszytów gdziekolwiek będzie spakowaliśmy je do poręcznych Fun Boxów, które nie tylko ułatwiają zabieranie ze sobą kart do wypełnienia, ale i mają przegródki na przybory piśmiennicze. Zestawy zawierają również 6 drewnianych kredek Bambino i ołówek oraz temperówkę i szablon do rysowania zwierzaków. Nauka przez zabawę nie wymaga siedzenia w domu, a z Fun Boxem przygotowanie do szkoły można prowadzić i na łące i w restauracji.


Poza tym Bazgroszyt proponuje całą gamę kart do samodzielnego wydruku. Od grafomotoryki i nauki pisania, przez logiczne myślenie, matematykę, aż po naukę języka angielskiego. Edukacyjne kolorowanki w formacie PDF do druku to bogactwo tematów i dbałość o rozwój kompetencji dziecka. Rysując szlaczki i znaki literopodobne, maluchy rozwijają precyzje ruchów ręki, a ta wpłynie na jakość i tempo pisania. Do tej prostej dla nas – dorosłych – czynności dziecięce ręce przygotowują się już od drugiego roku życia, stawiając swoje pierwsze bazgroły. Już wtedy warto zadbać by prawidłowo rozwijały swoje umiejętności dostarczając im odpowiednie stymulanty. Dla pobudzenia emocji, które korzystnie wpływają na proces zapamiętywania, przewodnikami dzieci w świecie gier edukacyjnych są trzy sympatyczne kredki: Rysek, Kredzia i Kolorozaurus. Zabawa z Kredziakami nie musi się kończyć, gdyż karty można drukować wielokrotnie, wystarczy się zalogować do serwisu, a dzieci mogą je wypełniać na wiele sposobów.


Idealnie do edukacyjnych Bazgroszytów pasuje seria przyborów do nauki pisania Pelikan Griffix. W oparciu o najnowsze badania z zakresu grafomotoryki specjalistów z Instytutu Fraunhofera, firma Pelikan stworzyła system wspierający naukę pisania z ergonomiczną strefą chwytu. W przyjemny i łatwy sposób, nauka przebiega poprzez cztery etapy, od kredek woskowych, przez ołówek, pióro kulkowe po wieczne pióro. Dostosowane do każdego etapu narzędzia piśmienne, informują dzieci o prawidłowym ułożeniu w dłoni poprzez kolorowe, uśmiechnięte buźki. Pomyślano również o dostosowaniu systemu zarówno dla dzieci prawo, jak i leworęcznych. Jako dodatek, można nabyć zeszyty ćwiczeń, prowadzące dzieci, przez zabawę, do nabycia nowej umiejętności.


Sklep Bazgroszyt.pl to miejsce gdzie skompletujesz wyprawkę szkolną - w ofercie szeroki wybór przyborów do pisania, pisaków, mazaków, kredek, pędzli, farbek, flamastrów i zeszytów oraz BAZGROSZYTÓW. Gotowość dzieci do szkoły można sprawdzić korzystając ze stworzonego pod okiem specjalistów testu http://www.bazgroszyt.pl/gotowidoszkoly/. Dziecko wykonuje test, rodzic otrzymuje raport – podsumowanie wyników i sugestie, jakie umiejętności należy jeszcze trenować. Dziecko ma dostęp do ponad 150 gier i ćwiczeń, które pomogą rozwinąć 7 kluczowych umiejętności – porównywanie i znajdowanie różnic, analiza i synteza wzrokowa, porównywanie i dostrzeganie związków i prawidłowości, matematyzowanie, rozumowanie z uwzględnieniem następstw zdarzeń, orientacje w przestrzeni i grafomotorykę. Wykonano już prawie 9 tysięcy testów. Oprócz testu gotowości szkolnej i ćwiczeń online Bazgroszyt proponuje także zeszyty z serii Gotowi do szkoły. Tu także działa metoda nauki poprzez rysowanie. Rodzice zyskują możliwość pomocy swojemu pierwszakowi zapewniając mu wartościową zabawę.

 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć