Warszawa

Targi MAMY DZIECKO, Kongres Rodziców

Targi MAMY DZIECKO, Kongres Rodziców

18-19 października, Szczecin to jedyne w północno-zachodniej Polsce targi dla rodziców i dzieci – 4. targi MAMY DZIECKO. Targi te co roku gromadzą około 4.000 zwiedzających i 50-70 wystawców prezentujących produkty i usługi niezbędne na etapie planowania rodzicielstwa oraz pielęgnacji, wychowania i rozwoju małych dzieci. W programie targów są również konsultacje z ekspertami z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa, edukacji i wychowania. Dla rodziców, opiekunów i dzieci przygotowywane są również warsztaty sprzyjające rozmowom, wymianie doświadczeń i edukacyjnej zabawie.


Targi MAMY DZIECKO służyć mają także konsolidacji rynku branży dziecięcej. Ich zadaniem jest tworzenie przestrzeni spotkań dla przedsiębiorców poszukujących klientów i partnerów do współpracy, kadry placówek i organizacji działających na rzecz dzieci i rodziny, przedstawicieli lokalnych samorządów.


Nowością w tym roku będzie Kongres Rodziców, podczas którego specjaliści z danych dziedzin poruszą ważne tematy społeczne, psychologiczne i edukacyjne. Zgodnie z zamysłem organizatorów kongres ma mieć formę otwartych konsultacji i dyskusji z rodzicami.


Więcej informacji na stronie targów:

http://mts.pl/pl/kalendarz-imprez/rok-2014/kalendarz-targow/mamy-dziecko/informacje-ogolne/

 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć