Warszawa

Projekt B(L)OGinie

Projekt B(L)OGinie

Od niedawna blogi parentingowe przeżywają nie małe oblężenie, pozyskując coraz większe rzesze odbiorców.


Ich poziom wzrasta z dnia na dzień. Tych pisanych w postaci pamiętnika jest coraz mniej. Teraz można na nich poczytać także o sprawach ważnych i istotnych w życiu każdego rodzica. Poruszane są coraz odważniejsze tematy, zaczynając porad dotyczących rozwoju niemowlęcia, na antykoncepcji wśród nastolatków kończąc.


Blogi parentingowe, coraz częściej zapraszane są do kampanii reklamowych przez duże firmy. Promują zarówno karmienie piersią, zdrową dietę u dzieci, czy doinformowują w sprawie profilaktyki leczenia wcześniaków. To nie są już małe banery reklamowe, ale duże przedsięwzięcia firm, które widzą w parentingowym świecie potencjał (ostatnia kampania Orange).

 

W odpowiedzi na zainteresowanie blogami parentingowymi pięć blogujących mam,z różnych stron polski, postanowiło zatrząść blogosferą.


Stworzyły projekt B(L)OGinie. Jest to projekt spotkań blogujących mam, które po raz pierwszy odbędą się w trzech miastach jednocześnie : Warszawie - Poznaniu i Gdańsku.


Spotkania mają na celu po pierwsze, dać blogerkom chwilę wytchnienia, by przypomniały sobie, że prócz cudownymi mamami, są też wspaniałymi kobietami. Po drugie, mają być furtką dla firm, chcących poszerzyć grono swoich odbiorców i dotrzeć do jak największego grona potencjalnych klientów.
Spotkania będą odbywać się z wielkim rozmachem, w hotelach trzech miast, w jednym dniu, o jednej godzinie. W programie spotkania coś dla duszy i dla ciała. Będą porady kosmetologa,dietetyka czy douli. Będzie możliwość nauczenia się robienia makijażu, czy po prostu zrelaksowania się z maseczką na twarzy. Przewidywane są także pokazy bartenderów, oraz promocja produktów firm,które zechcą objąć patronat nad spotkaniem.


Tyle możemy zdradzić na chwilę obecną.Na pewno, każda mama znajdzie coś dla siebie.


W końcu bycie rodzicem, to ciężka praca, więc chwila relaksu w towarzystwie innych kobiet, będzie pięknym zwieńczeniem codziennych trudów.
Zainteresowane blogerki i sponsorów zapraszamy do kontaktu :
bloginie.poznan@gmail.com ; bloginie.gdansk@gmail.com ; bloginie.warszawa@gmail.com lub poprzez wiadomość na stronie
https://www.facebook.com/blogujacemamy

Pierwsze spotkanie, już we wrześniu !


Organizatorki projektu :
mamamoja.pl ; www.matkawygodna.pl ; matkaniewariatka.pl oraz Gabinet Dotyk Oceanu.

 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć