Warszawa

"Mama nigdy nie jest sama!" - relacja

"Mama nigdy nie jest sama!" - relacja

Drugie spotkanie z cyklu „Mama nigdy nie jest sama!”, tym razem dla rodziców dzieci w wieku 0-1, zorganizowane przez Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej” oraz firmę WerkArt, już za nami!

29 czerwca br., dzięki nawiązaniu współpracy z Gdańskim Archipelagiem Kultury, w Stacji Orunia w Gdańsku, spotkało się ponad sto Mamuś i Tatusiów ze swoimi pociechami w  bardzo różnym wieku (najmłodszy uczestnik miał zaledwie tydzień, najstarszy zaś 8 lat).

 

Dla każdego znalazły się atrakcje – rodzice mogli posłuchać bardzo ciekawych merytorycznych wystąpień psychologa, prawnika, logopedy, dietetyka, brafitterki, architekta wnętrz, doradczyni noszenia dzieci w chuście oraz przedstawicielki jednej z firm specjalizujących się w ofercie witamin dla maluchów (Bobik). Dzieci w tym czasie mogły pobawić się w ogromnym Kąciku Malucha, gdzie czekało na nie tylko mnóstwo zabawek dostosowanych do każdego wieku, ale również animatorzy z firmy Zawiaty organizujący ciekawą zabawę, wesołe Naklejki Motywacyjne oraz karty i ksiażeczki do rysowanie ufundowane przez Czu-czu.

 

Oprócz tego mamy miały okazję odwiedzić przymierzalnie, w których specjalistki od brafittingu z firmy Lingeria pomagały dobrać im odpowiednie biustonosze, a we foyer można było porozmawiać z przedstawicielami kilku firm z branży dziecięcej (WerkArt, Bioaron, Woombie) oraz z przedstawicielem portalu dla ojców tatapad.pl, a w przerwie napić się wody ufundowanej przez firmę Żywiec oraz poczęstować ciasteczkami przekazanymi nam przez Hurtownię Mak. Każdy z uczestników otrzymał również zestaw startowy ufundowany przez Organizatorów i Sponsorów spotkania, w którym między innymi znalazła się paczka zdrowych przekąsek od firmy Crispy, próbka proszku Jelp, próbki witaminy D "Bobik", kupony rabatowe od Lingerii czy Bobom.

 

Wydarzenie Mama nigdy nie jest sama! patronatem objęły: portal DzielnicaRodzica.pl, Gaga Magazyn, portal CzasDzieci.pl, portal WRoliMamy.pl, Magazyn i portal Maluchy3miasta, portal BliżejDziecka.pl, portal Parenting.pl, portal MamaNaZakupach.pl, portal Trójmiasto.pl, portal BabyBand.pl, oraz portal Tatapad.pl.

 

Natomiast dzięki Partnerom-sponsorom: firmie Dress you up, Wydawnictwu Zakamarki, firmie Lingeria, firmie White&Black, Gdańskiemu Wydawnictwu Psychologicznemu, sklepowi Smyk Matarnia, Wydawnictwu Hokus-Pokus, firmie Icon Store, Wydawnictwu MiND, firmie BioOil, firmie MyLily, firmie Jelp, firmie Bobom, firmie MyLoLiBe, Sali Zabaw SummerBaby, firmie Bobik, firmie Dziecięce klimaty, Woombie, Logop oraz Studiu fotograficznemu Katarzyny Siwko, na zakończenie spotkania każda z Mam otrzymała wspaniały upominek.

 

4 godziny – bo tyle trwało spotkanie – minęły we wspaniałej radosnej atmosferze, a dzięki wydzieleniu stref, takich jak Kącik Malucha, wózkarnia, pokój rodzica z dzieckiem, wszyscy czuli się komfortowo i wygodnie. Ankiety zebrane przez Organizatorów na zakończenie spotkania, pokazały, że uczestnicy nie tylko wyszli ze spotkania bardzo zadowoleni, ale że potrzebują właśnie takich – dobrze zorganizowanych oraz silnych merytorycznie – spotkań zdecydowanie więcej.

 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć