Warszawa

Lato uratowane!

Lato uratowane!

W szalonych przebraniach i świetnych nastrojach uczestnicy ruszyli rano sprzed Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World. Drużyny przemierzały Wrocław wykonując najróżniejsze zadania, a za każde z nich otrzymywały jeden promyk. Na mecie wszystkie promyki zamieniły się w słonecznie żółte balony, które pofrunęły do nieba i rozpromieniły buzie wszystkich dzieci i dorosłych! Zabawa była niezwykle emocjonująca, zwłaszcza, że na zwycięzców czekały bardzo atrakcyjne nagrody! Organizatorzy przygotowali niespodzianki dla wszystkich dzieci biorących udział w Grze.  Oprócz tego sześć najlepszych drużyn zdobyło wejściówki i prezenty od partnerów, a byli nimi:
Aquapark Wrocław, Hala Stulecia- Centrum Poznawcze, Zoo Wrocław, Multikino, Humanitarium- ogrody doświadczeń, Kraina Miniatur, Toy Planet, Park Handlowy Bielany oraz firma Nextbike - Wrocław.


Główną nagrodę, czyli dwudniowy pobyt na Tropical Islands, w pobliżu Berlina wygrała drużyna „Rewelacja”, która wyróżniła się nie tylko sprawnością w wykonywaniu zadań i pogodą ducha, ale też fantastycznym przebraniem.


Inicjatorem akcji „Uratuj lato” było Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World i wiadomo już, że są plany, by powtórzyć Grę za rok! To świetna wiadomość dla wszystkich aktywnych rodzin, bo udział w zabawie był całkowicie bezpłatny, a wrażenia z pewnością niezapomniane!

 

1/7
1/7
2/7
2/7
3/7
3/7
4/7
4/7
5/7
5/7
6/7
6/7
7/7
7/7

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć