Warszawa

II edycja Kid’s Biz Fair

II edycja Kid’s Biz Fair

Tegoroczne Targi Kid’s Biz Fair Zakończone. Odwiedzone zostały przez aż 1 124 przedsiębiorców! (statystyki na podstawie formularzy wypełnianych przy zakupie biletu)

 

 

Goście pochodzili m. in. z takich krajów jak : Włochy,  Litwa, Ukraina, Rosja, Luksemburg, Niemcy, Słowacja, Białoruś, Belgia, Czechy.

 

Formuła targów miała na celu nawiązanie kontaktów handlowych, prowadzenie negocjacji, wprowadzenie na rynek i wypromowanie nowego produktu, poszerzenie sieci dystrybucji. W sumie na targach 130 wystawców zaprezentowało swoją najnowszą ofertę handlową. Prezentowane były produkty z branży artykułów dla dzieci i niemowląt.


Drugiego dnia targowego przeprowadzone były Warsztaty Toy Shop – Organizatorem było czasopismo ,,ŚWIAT ZABAWEK".

 

… CzasDzieci.pl miał przyjemność nie tylko patronować Targom ale wybraliśmy się także osobiście. Dwa dni spędziliśmy oglądając piękne produkty, rozmawiając z ludźmi z tej samej branży co my, wymyślając nowe, ciekawe pomysły na wspólne działania.

 

Kończąc, chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować i pogratulować organizatorom. Jesteśmy przekonani iż spotkamy się podczas następnej edycji.

 

Poniżej kilka zdjęć z tegorocznej edycji

Tu

 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć