Warszawa

Street Art dla dzieci - relacja

Street Art dla dzieci - relacja

Odbyły się m.in. warsztaty grafiki i tańca, pokaz street dance oraz liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Sobotni event był dla dzieci doskonałą okazją na poznanie rozmaitych tajników Street Artu oraz wypróbowanie własnych sił w tworzeniu sztuki ulicznej. Można było obejrzeć pokaz Street Dance oraz wziąć udział w warsztatach tańca, które wspaniale poprowadziła Małgorzata Gietler – instruktorka Macieja „Gleby” Florka – zwycięzcy programu „You Can Dance!”. Dzieci reagowały entuzjastycznie na  współpracę z panią Małgorzatą i było widać, że niejedno z nich już w sobotę złapało tanecznego bakcyla.

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekały tego dnia na odwiedzających Koronę. Głównym punktem w programie sobotniego wydarzenia były warsztaty plastyczne przeprowadzone przez wrocławskiego streetartowca Łukasza Nawrockiego, znanego jako Hiro82. Artysta słynie z zamiłowania do xerografu, czyli techniki, która jest jego autorską propozycją wywodzącą się z popularnej metody vlepkarskiej. Zabawa z Hiro82 polegała na wspólnym tworzeniu kolażu z przygotowanych przez artystę elementów. W Koronie dzieciaki pod okiem Łukasza Nawrockiego stworzyły swoje autorskie prace.

Dodatkowo podczas wydarzenia można było brać udział w licznych zabawach i konkursach zorganizowanych przez stałych partnerów cyklu. Pociąg do Bajeczki przygotował  dla najmłodszych ciekawe aktywności plastyczne. ABC FIT zorganizował zabawy ruchowe i taneczne, a portal CzasDzieci.pl przeprowadził konkursy z wyjątkowymi nagrodami.


 

 

1/2
1/2
2/2
2/2

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć