Warszawa

XXI Konkurs Fotograficzny „Mamo, tato zrób mi portret”

XXI Konkurs Fotograficzny „Mamo, tato zrób mi portret”

Od 1 października zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do lat 18 do udziału w XXI Konkursie Fotograficznym „Mamo, tato zrób mi portret”. Szczegóły niedługo na stronie internetowej www.mamatataija.com.pl.

 

Konkurs organizowany jest przez Studio Fotografii Foto-Expert od 21 lat. W ramach konkursu każdy uczestnik otrzymuje darmową sesję fotograficzną (maksymalnie 30 zdjęć) i jedno zdjęcie w postaci odbitki 15x21cm (wybrane przez zespół zawodowych fotografów, biorące udział w konkursie).


W ostatnim roku w zabawie uczestniczyło prawie 1000 dzieci, co roku przybywa chętnych. XXI edycja rozpocznie  się 1 października 2012 roku, a zakończy się 31 marca 2013 roku.

 

W dniu sesji fotograficznej dla każdego uczestnika konkursu czekają drobne upominki. Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród.

 

Nagrody zwycięzcom wręczą na uroczystej gali Organizatorzy i Sponsorzy konkursu. Przewidywany termin zakończenia akcji i rozdania nagród to czerwiec 2013 roku.

 

Patronami medialnymi konkursu są: Gazeta Krakowska, Nasze Miasto, portale: CzasDzieci.pl i Rodzinny-Krakow.pl oraz Radio Alfa i Noise FM.


Fundatorami nagród są: Biuro Podróży Filoktitis, Rogate Ranczo, Kraina Zabaw Dziecięcych Anikino, Park Wodny, Szkoła Językowa Leader School, Wydawnictwo Aksjomat, Kopalnia Soli „Wieliczka”, Sieć sklepów SMYK, Kino pod Baranami, Producent bielizny i odzieży niemowlęcej Nicol, Centrum Wspinaczkowe Avatar, Swim Test, Arena 3D Park Trampolin, Prywatny Żłobek Tęczowe Misie i KW Trade.

 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć