Warszawa

Czworonogi do adopcji!

Czworonogi do adopcji!

Specjaliści z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami radzili także jak dbać o zdrowie pupili, a na dzieci czekały liczne zabawy i konkursy z nagrodami. „Czworonożny Przyjaciel Rodziny” to kolejny event z cyklu „Godziny dla Rodziny”.

W ramach majowego eventu  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przeprowadziło wyjątkową akcję społeczną, która miała na celu zwrócenie uwagi na krzywdę opuszczonych i zaniedbanych zwierząt. Najmłodsi i ich rodzice dowiedzieli się jak odpowiedzialnie zajmować się czworonożnymi przyjaciółmi oraz o czym należy pamiętać, by były one zdrowe i szczęśliwe. Specjaliści udzielali też bezpłatnych porad weterynaryjnych i behawioralnych.

Podczas eventu można było wesprzeć zwierzęta również finansowo. - Każda złotówka przekazana jest na leczenie oraz utrzymanie odebranych z interwencji zwierząt – dodaje Czmiel. Dla tych, którzy nie mogli pozwolić sobie na psa czy kota, sklep zoologiczny Anakonda zaprezentował małe zwierzątka klatkowe – m. in. papużki, myszki i chomiki.

Podczas spotkania odbyły się również zabawy i konkursy ze stałymi partnerami cyklu. „Pociąg do Bajeczki’ przygotował dla najmłodszych ciekawe aktywności plastyczne. ABC FIT zabrał dzieci w podróż z kamerą wśród zwierząt, a „Czas Dzieci” zorganizował konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Z okazji święta czworonogów, specjalne promocje dla klientów Korony przygotowały też sklepy.

„Czworonożny przyjaciel rodziny” to kolejny event z cyklu Godziny dla Rodziny – całorocznego programu rozrywkowego opracowanego dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w galerii Korona. Spotkania odbywają się zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00. Podczas każdego wydarzenia podbijane są karty lojalnościowe. Zebranie czterech pieczątek uprawnia do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze hasło opisujące cykl „Godziny dla Rodziny”. Karty z hasłami i pieczątkami zbierane będą podczas ostatniego eventu w grudniu. Do wygrania są karty podarunkowe Centrum Korona.
 

 

1/9
1/9
2/9
2/9
3/9
3/9
4/9
4/9
5/9
5/9
6/9
6/9
7/9
7/9
8/9
8/9
9/9
9/9

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć