Warszawa

Drugie zawody narciarsko–snowboardowe ASTOR Winter Cup 2012

Drugie zawody narciarsko–snowboardowe ASTOR Winter Cup 2012

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność spotkać się na stoku Czorsztyn Ski podczas Astor Winter Cup. Wszystko to dzięki Firmie Astor Sp. z o.o, głównemu organizatorowi i sponsorowi nagród.

 

W minioną niedzielę - 4 marca, w Kluszkowcach koło Czorsztyna odbyły się kolejne rodzinne zawody narciarsko-snowboardowe. Można powiedzieć, że jak zwykle, bo to już drugi raz, kiedy mogliśmy cieszyć się przepiękną pogodą. Warunki do zjazdów były wymarzone.

 

ASTOR Winter Cup 2012 to jedyna tego typu impreza w Polsce, która do sportowej rywalizacji na stoku zaprasza wszystkich pracujących w branży automatyki i robotyki miłośników białego szaleństwa wraz ze swoimi rodzinami. To widowisko sportowe oraz doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu wspólnie ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi oraz partnerami w biznesie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

 

 

Przyjechało ok. 40 dzieci w wieku do 12 lat. Startowały w trzech kategoriach wiekowych. Wszyscy dostali dyplomy i misie na pamiątkę uczestnictwa w zawodach, a zwycięzcy poszczególnych kategorii medale i dyplomy. Satysfakcja z samego udziału w konkurencji była jednak dla wszystkich bezcenna.

 

Zawody zostały bardzo dobrze zorganizowane, jak i w zeszłym roku szczególną uwagę skupiono na najmłodszych uczestnikach. Dlatego też z myślą o nich zaplanowano dodatkowe atrakcje i zabawy. Dzieci cały czas mogły pozostawać pod opieką Animatorów Klaunów (z firmy Anikino Sp. z o.o.).

 

Najmłodszym „uczestnikiem” zabaw na stoku była sześciomiesięczna Hanka. Jej trójka starszego rodzeństwa wywalczyła bardzo dobre miejsca w swoich kategoriach. Dużą furorę zrobiły zdjęcia zrobione w „szusie narciarskim”, które wszyscy uczestnicy dostali zaraz po rozdaniu dyplomów.

 

 

 

 

Mogliśmy liczyć na zdrową dawkę adrenaliny i dobrą zabawę, wszystko oczywiście zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym. Póki co pozostaje nam jak najmilej i najczęściej wspominać uczestnictwo w tej niezwykłej imprezie oraz emocje jej towarzyszące. I powiedzieć: do zobaczenia za rok...

 

 

1/10
1/10
2/10
2/10
3/10
3/10
4/10
4/10
5/10
5/10
6/10
6/10
7/10
7/10
8/10
8/10
9/10
9/10
10/10
10/10

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć