Warszawa

Brazylijski karnawał w Koronie!

Brazylijski karnawał w Koronie!

Tego dnia odbył się event „Mała orkiestra”, na którym wystąpili  Os Loucos Samba Brazil - grupa muzyków, czerpiąca inspirację z muzyki brazylijskiej. Dzieci mogły wziąć  udział w warsztatach bębniarskich, a nawet własnoręcznie wykonać instrumenty muzyczne.


Największym wydarzeniem „Małej orkiestry”, czyli drugiego w tym roku eventu z cyklu „Godziny dla Rodziny”, byli Loucos Samba Brazil – grupa grająca sambę, reggae, sambę - afro, funk i fredo, korzystająca z oryginalnych instrumentów pochodzących z Brazylii. Oczarowali oni publiczność barwnymi strojami i niezwykle żywiołowym występem.


Tego dnia na dzieci czekało także wiele atrakcji przygotowanych przez stałych partnerów cyklu. Wspólnie z Pociągiem do Bajeczki najmłodsi mogli samodzielnie wykonać instrumenty muzyczne. Wielkim zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się również konkursy z nagrodami zorganizowane przez animatorów z portalu Czas Dzieci. W związku z eventem  specjalne promocje przygotowały także sklepy i kawiarnie. 


„Mała orkiestra” to kolejny event z cyklu Godziny dla Rodziny – całorocznego programu rozrywkowego opracowanego dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w centrach handlowych. Spotkania odbywają się zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00.

 

1/6
1/6
2/6
2/6
3/6
3/6
4/6
4/6
5/6
5/6
6/6
6/6

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć