Warszawa

Dzień Dziecka w Traffic Club z Portalem CzasDzieci.pl - relacja

Dzień Dziecka w Traffic Club z Portalem CzasDzieci.pl - relacja

W sobotę 30 maja bawiliśmy się z Wami w Traffic Clubie z okazji Dnia Dziecka.
 

Trzecie piętro – w całości zostało oddane do dyspozycji dzieciom, które odwiedziły Traffic Club. Ogromna sala zamieniła się tego dnia w kolorową łąkę, na której na naszych milusińskich czekały m. in: rodzinne gry Egmonta w wydaniu XXL – każdy mógł spróbować swoich sił w grach: „Robale”, „Owczy pęd” oraz przedpremierowo „Totem”.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W kąciku plastycznym każde dziecko mogło pomalować egipski amulet. Rozpoczęliśmy od rodzinnych zabaw z chustą animacyjną, pod którą to co chwila znikali rodzice lub dzieci. I w prawo i w lewo … tańcom nie było końca.
Następnie zaprosiliśmy do quizu rodziców – mamy i babcie odpowiadały na super trudne pytania związane z portalem CzasDzieci.pl.

 

Wspólnie przeczytaliśmy bajkę o „Czerwonym Kapturku”, a głośne „auuuu” i „pif-paf” jeszcze długo słychać było z trzeciego piętra księgarni.

Małe cheerleaderki z Formacji Tańca Nowoczesnego i Cheerleadres HASAO umiliły nam swoim występem ten wyjątkowy dzień. Pokaz dziewczynek tak bardzo podobał się publiczności, że dziewczynki dwukrotnie wystąpiły dla nas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Po występach, rozgrzani dopingiem dziewczynek – rozpoczęliśmy poszukiwanie moli książkowych, które wymienialiśmy na nagrody.


 

Pozytywnie zmęczeni i nagrodzeni obejrzeliśmy występ starszych dziewczyn z formacji HASAO – i tym razem nie obyło się bez bisu.
 

 

 

Znów uaktywniły się pokłady energii, które wykorzystaliśmy do zaatakowania poduszkami fotografa portalu CzasDzieci. Fotograf na szczęście przeżył poduszkowy atak i dzięki temu możemy podzielić się z Wami zdjęciami z zabawy.

 


Na koniec aby ochłonąć obejrzeliśmy bajkę „Piotruś i wilk” – dla najwytrwalszych trafiły upominki Traffic Clubu.

 

 

 

Pożegnaliśmy się z nadzieją, że w przyszłym roku spotkamy się w tym samym miejscu i o tej samej porze – w tym samym składzie.

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Okiem CzasDzieci.pl

Warto zobaczyć