Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - integracja sensoryczna:

Integracja sensoryczna dla 3-latka

Dzień dobry, jestem mamą synka, który ma 3 lata i 3 miesiące. Zaczął chodzić do przedszkola, ale ponieważ ciągle chorował, od września do marca w przedszkolu (z przerwami) spędził jakieś... więcej »

Niepokojące zachowanie Syna

Dzień dobry, mam 4-letniego Syna, niepokoi mnie u niego dociskanie głowy. Często podczas zabawy z rodzeństwem, czy z nami rodzicami chodzi na czworakach i mocno pcha główką. Czasami jest to... więcej »

Nietypowy problem z 6-latką

Witam, mam problem z młodszą siostrą cioteczną. Piszę dlatego, ponieważ jej rodzice bagatelizują jej zachowania. Ma 6 lat i nie lubi ubierać majtek ani rajstop. Jeśli nawet je nałoży, od... więcej »

Czterolatek słabo skacze

Witam, wydaje mi się, że mój syn (prawie 4-latek) ma słabą koordynację ruchową. Szybko biega (trochę niezdarnie), jeździ na rowerku trójkołowym, gra w piłkę, natomiast bardzo słabo podskakuje,... więcej »

EEG Biofeedback

Witam serdecznie, chciałabym zasięgnąć porady u Pani Profesor w sprawie metody EEG Biofeedback. Mam 6 letniego synka z nadpobudliwością i zaburzeniami SI. Czy poleca Pani tą metodę? dziękuję... więcej »

Ataki szału 3-latki

Witam, Mam dwoje dzieci: 6-letniego synka i 3-letnią córkę. Córeczka od urodzenia była bardzo ruchliwa, w okresie niemowlęcym często chorowała. Od urodzenia nie lubiła być przytulana, zmieniło... więcej »

Problem z 5-latką

Witam, Mam problem, który ciągnie się praktycznie od zeszłego roku szkolnego. Córcia od małego była otyłym maluszkiem. Na piersi w 1 urodzinki ważyła ok 18 kg. Zdaniem pediatry nic złego się... więcej »

Płacz 5-latki przy ubieraniu i nie tylko

Dzień dobry, Zwracam się z pytaniem odnośnie córki 5-letniej, która szczególnie płacze przy ubieraniu twierdząc, iż zawsze, a szczególnie jeśli chodzi o spodnie i spodenki różnego rodzaju,... więcej »

Nieśmiałość

Witam, Dlaczego 3,5-letnia dziewczynka w domu mówi wierszyki, w przedszkolu nie chce i gdy inne dzieci występują ona biega, tarza się po podłodze, podnosi do góry sukienkę. Drugi problem: zatyka... więcej »

Czy to autyzm?

Witam, Mój syn ma 7 lat i całościowe zaburzenia rozwojowe, z eeg wyszło, że ma padaczkę, bierze leki, mało mówi. Zaczął mówić jak miał 5 lat, nie lubi bawić się z dziećmi, mówi np. wylał... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Warto zobaczyć