Strefa rodzica » Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - integracja sensoryczna:

Integracja sensoryczna dla 3-latka

Dzień dobry, jestem mamą synka, który ma 3 lata i 3 miesiące. Zaczął chodzić do przedszkola, ale ponieważ ciągle chorował, od września do marca w przedszkolu (z przerwami) spędził jakieś... więcej »

Niepokojące zachowanie Syna

Dzień dobry, mam 4-letniego Syna, niepokoi mnie u niego dociskanie głowy. Często podczas zabawy z rodzeństwem, czy z nami rodzicami chodzi na czworakach i mocno pcha główką. Czasami jest to... więcej »

Nietypowy problem z 6-latką

Witam, mam problem z młodszą siostrą cioteczną. Piszę dlatego, ponieważ jej rodzice bagatelizują jej zachowania. Ma 6 lat i nie lubi ubierać majtek ani rajstop. Jeśli nawet je nałoży, od... więcej »

Czterolatek słabo skacze

Witam, wydaje mi się, że mój syn (prawie 4-latek) ma słabą koordynację ruchową. Szybko biega (trochę niezdarnie), jeździ na rowerku trójkołowym, gra w piłkę, natomiast bardzo słabo podskakuje,... więcej »

EEG Biofeedback

Witam serdecznie, chciałabym zasięgnąć porady u Pani Profesor w sprawie metody EEG Biofeedback. Mam 6 letniego synka z nadpobudliwością i zaburzeniami SI. Czy poleca Pani tą metodę? dziękuję... więcej »

Ataki szału 3-latki

Witam, Mam dwoje dzieci: 6-letniego synka i 3-letnią córkę. Córeczka od urodzenia była bardzo ruchliwa, w okresie niemowlęcym często chorowała. Od urodzenia nie lubiła być przytulana, zmieniło... więcej »

Problem z 5-latką

Witam, Mam problem, który ciągnie się praktycznie od zeszłego roku szkolnego. Córcia od małego była otyłym maluszkiem. Na piersi w 1 urodzinki ważyła ok 18 kg. Zdaniem pediatry nic złego się... więcej »

Płacz 5-latki przy ubieraniu i nie tylko

Dzień dobry, Zwracam się z pytaniem odnośnie córki 5-letniej, która szczególnie płacze przy ubieraniu twierdząc, iż zawsze, a szczególnie jeśli chodzi o spodnie i spodenki różnego rodzaju,... więcej »

Nieśmiałość

Witam, Dlaczego 3,5-letnia dziewczynka w domu mówi wierszyki, w przedszkolu nie chce i gdy inne dzieci występują ona biega, tarza się po podłodze, podnosi do góry sukienkę. Drugi problem: zatyka... więcej »

Czy to autyzm?

Witam, Mój syn ma 7 lat i całościowe zaburzenia rozwojowe, z eeg wyszło, że ma padaczkę, bierze leki, mało mówi. Zaczął mówić jak miał 5 lat, nie lubi bawić się z dziećmi, mówi np. wylał... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Temat na Czasie

Dlaczego od 4. roku życia?

Dlaczego od 4. roku życia?

Warto, żeby dzieci się ruszały, rozwijały swoje zainteresowania, nabywały nowych umiejętności nie tyle nawet piłkarskich, ale takie społecznych, jak współpraca z innymi dziećmi, słuchanie...  

Nowinki

Nie bój sie ratować życia!

Nie bój sie ratować życia!

Zastanów się, co zrobisz, kiedy będziesz uczestnikiem wypadku na drodze. Czy będziesz potrafił pomóc? Pamiętaj, że pierwsze 5 minut...  
Kolejne wydanie e-magazynu Kakadu już dostępne!

Kolejne wydanie e-magazynu Kakadu już dostępne!

Z przyjemnością informujemy, że dostępny jest już piąty numer e-magazynu Kakadu. Oczywiście jak zwykle za darmo.  

Temat na Czasie!

Teddy Eddie - Angielski dla dzieci

Ambitne i niebanalne zajęcia języka angielskiego dla dzieci? Poznaj metodę TEDDY EDDIE! Nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach. Dzieci kochają dynamiczne lekcje, a rodzice doceniają bogaty program i rzetelne raporty o postępach.   

Czasopismo Na Czasie!

W domu z dzieckiem

Świat Baśnioboru1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019