Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - problemy z zasypianiem:

Problem z zasypianiem

Witam, moją córka niedługo kończy roczek i od jakiegoś czasu mamy straszny problem z położeniem jej spać. Właściwie córka od małego miała problem z zaśnięciem, bardzo płakała i wyrywała... więcej »

7-miesięczne dziecko nie może spać

Dzień dobry, synek ma 6,5 miesiąca, od około 3. miesięcy nie jestem w stanie uśpić go w dzień. Gdy był mniejszy, zasypiał sam w łóżeczku przy kołysance i głaskaniu. Często też go zawijaliśmy... więcej »

Zasypianie 2-latki w ciągu dnia

Dzień dobry, przeczytałam kilka Pani porad i jest mi bliskie Pani podejście do dzieci, wobec czego chciałabym zaczerpnąć opinii. Moja prawie 2,5-latka od urodzenia miała problem z drzemkami... więcej »

9-miesięczne dziecko wzbrania się przed usypianiem

Dzień dobry, martwią mnie i nie ukrywam, że też męczą fizycznie problemy mojego 9-miesięcznego synka z zasypianiem. Pogodziłam się z tym, że nie zasypia sam - jest bardzo żywym dzieckiem,... więcej »

Nieprzespane noce

Witam, moja córka ma prawie 9 miesięcy, od samego początku nie przespała ani jednej całej nocy. Jesteśmy z mężem załamani i jednocześnie niewyspani. Od jakiegoś miesiąca dodatkowo mała... więcej »

Pojawił się problem w wieku 9. lat

Dzień dobry, potrzebuję pomocy. Mój syn ma 9 lat niedługo, tj. za 2 miesiące 10. Od ok. 4. roku życia śpi i zasypiał sam w swoim pokoju, nie było żadnych problemów z zasypianiem. Ja jestem... więcej »

Problem z 9-latkiem, który udaje małe dziecko

Witam serdecznie, znalazłem Państwa portal poprzez Google. Na portalu przeczytałem parę listów od rodzin z problemami wychowawczymi. Sam także jestem w kropce z kwestią wychowywania mojego syna. Jestem... więcej »

Problem z usypianiem

Witam, mam problem z 11,5-miesięcznym synkiem - mały nie potrafi ze mną usnąć na drzemkę w dzień. Wieczorem nie ma najmniejszego problemu z jego zasypianiem, ale w dzień zasypia z jedną babcia,... więcej »

9-latek nie zaśnie sam

Witam, zawracam się do Pani z gorącą prośbą o udzielenie porady i wsparcia, ponieważ nasz 9-letni syn nie potrafi zasypiać sam. Od zawsze tak było i prawdopodobnie za długo ulegałam i pozwalałam... więcej »

Problemy ze snem u 9-latka

Dzień dobry, mój syn w tym roku kończy 9 lat. I właściwie od urodzenia zawsze mieliśmy problemy ze spaniem. Gdy był mały, praktycznie cale noce płakał. Zasypiał na kilkadziesiąt minut i... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć