Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - manipulacja:

Agresywne dziecko

Dzień dobry, od jakiegoś czasu martwi mnie zachowanie mojego synka. Zawsze był łagodnym, pogodnym, choć niezwykle energicznym i ambitnym dzieckiem. Jednak od jakichś dwóch miesięcy zaczęła... więcej »

Problem ze snem u 18-miesięcznego dziecka

Witam, mamy następujący problem ze snem naszego dziecka. Jak co wieczór około godz. 19:00 nasz synuś idzie do kąpieli, oczywiście w międzyczasie jest butelka z kaszą, po kąpieli trafia do... więcej »

Złość i płacz u 3-latki

Dzień dobry, mam problem z córką (3 latka) i nie wiem czy dobrze sobie z nią radze. Nie umiem jej przekonać, aby zamiast złością i napadami płaczu porozumiewała się z nami mową. Córka jest... więcej »

Autyzm czy nie

Witam, pani neurolog i logopeda stwierdziły autyzm lub zespół Asbergera lub opóźnienie ze względu na genetyczne problemy u ojca Wiktorka i jego rodziny. Otóż wróciliśmy 2 miesiące temu... więcej »

Agresywny 3,5-latek

Witam, mój 3,5-letni synek od dwóch miesięcy bez powodu popada w histerię. Mianowicie, jest agresywny w stosunku do mnie i wszystkich dookoła. Kopie mnie, bije, pyskuje. "Nie lubię Cię","Nie... więcej »

Czy mam się martwić?

Witam. Mój syn ma obecnie 2 latka i 8 miesięcy. Jest wesołym dzieckiem, wszystko go ciekawi. Reaguje i wykonuje polecenia. Reaguje na swoje imię. Nie lubi bawić się sam, szuka towarzystwa do... więcej »

Moczenie się u 3-latki

Dzień dobry, nasza córka (3,8 roku) od kilku miesięcy sypia bez pieluch. Po powrocie znad morza była lekko chora, a później zapalenie oskrzeli miała. To wszystko łączyło się z zakończeniem... więcej »

Czterolatek - problem w przedszkolu

Witam serdecznie, chciałabym się poradzić w związku z zachowaniem mojego 4-letniego synka w przedszkolu. Synek urodził się w sierpniu 2010, do przedszkola poszedł rok temu mając skończone... więcej »

Histeria u siedmiolatki

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące mojej 7-latki. Nigdy nie miałam z nią jakichś szczególnych problemów aż do teraz. Zrobiła się bardzo pyskata. Na każde moje polecenie ma jakieś "ale"... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Warto zobaczyć