Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - dieta:

Otyły 8-latek

Dzień dobry, potrzebuję dobrych namiarów na dietetyka na dietetyka dziecięcego w Szczecinie. Dziękuję za pomoc. Małgorzata więcej »

Moja córka ciągle chce jeść

Witam, mam 9-miesięczną córkę, która od ok. 7 miesiąca je prawie wszystko. Nie ma problemów z jedzeniem, wręcz przeciwnie. Gdy tylko pojawi się coś na stole, zobaczy talerz bądź miskę... więcej »

Jasny zielony kolor kupki u syna 6-latka

Witam, mój syn ma 6 lat i robi kupkę w kolorze jasnozielonym, a nic takiego nie jadł, co mam robić? Ania więcej »

Waga

Witam, chciałabym się poradzić w sprawie utraty wagi. Chciałabym schudnąć, ale nie wiem jak zabrać się za to, gdyż karmię piersią synka (ma 11 miesięcy) i nie wiem, czy mu jakieś środki... więcej »

Żywienie 11-miesięcznego dziecka

Witam, bardzo proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić z moją córeczką. 30.06.2016 skończyła 11 miesięcy, urodziła się z wagą 3670 g. Od około 1,5 mc jada bardzo malutko, oprócz... więcej »

W jaki sposób zachęcić 7-latka do jedzenia warzyw?

Witam, proszę o poradę jak zachęcić 7-latka do jedzenia warzyw takich, jak pomidor, ogórek, sałata, kapusta i inne. Nie zna smaku kwaszonek, bo na ich widok zaczyna płakać. Dotychczasowe metody... więcej »

Dziecko nie chce jeść nic oprócz mleka

Witam, za kilka dni moja córka skończy 9 miesięcy. Niestety, pomimo wielu prób z mojej strony, nie chce ona jeść nic oprócz mleka modyfikowanego. Na początku, czyli około 6 miesiąca życia,... więcej »

Karmienie - ograniczenia dietetyczne?

Witam, mój maluszek skończył trzy miesiące. Czy jak zjadłam groch mogę karmić malucha? Magdalena więcej »

Dieta 13-miesięcznego dziecka

Witam, mam pytanie o jedzenie dla 13-miesięcznego dziecka - czy jeśli gotuję na kolację raz kaszkę kukurydzianą, raz jaglaną, na 3 dzień płatki owsiane, to czy nie za często podaję te kasze?... więcej »

Karmienie piersią

Witam, znalazłam Panią w internecie i bardzo proszę o pomoc , bo nie wiem, co mam zrobić. Przedstawię Pani w przybliżeniu z czym mam problem. Karmię moją córeczkę od początku piersią,... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Warto zobaczyć