Wrocław

Lokum di Trevi – zielone osiedle z doskonałą komunikacją

Lokum di Trevi – zielone osiedle z doskonałą komunikacją

Krzyki to niezwykle atrakcyjna dzielnica na południu Wrocławia, świetnie skomunikowana z miastem, a jednocześnie zielona i spokojna. To doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin, które stawiają na równowagę pomiędzy zaletami życia blisko centrum, a kameralna atmosfera sprzyja wypoczynkowi.

 

Na Krzykach, pomiędzy ulicami Tarnogajską, Klimasa i Międzyleską znajduje się osiedle Lokum di Trevi. Mieszkania w I-V znalazły już swoich nabywców, obecnie trwają prace nad dwoma kolejnymi etapami inwestycji, gdzie wciąż dostępne są wolne metraże.

 

Wygodny dojazd do przedszkola, szkoły i pracy

 

Osiedle jest świetnie skomunikowane. Lokalizacja nieopodal jednych z głównych arterii Wrocławia - ulic Armii Krajowej i Bardzkiej, pozwala mieszkańcom Lokum di Trevi na łatwe dotarcie do szkoły, przedszkola żłobka, do pracy czy na zakupy. Starsze dzieci mogą korzystać z tramwajów lub autobusów, których przystanki znajdują się w bezpośrednim otoczeniu osiedla.

 

W okolicy znajdują się również szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia i sklepy. Na rodzinny spacer można wybrać się do rozległego Parku Wschodniego lub powstającego Parku Tarnogajskiego położonego tuż przy osiedlu. Niedaleko inwestycji znajdują się ogródki działkowe oraz trasy rowerowe, idealne do rodzinnego relaksu.


Atrakcje dla najmłodszych i nie tylko

 

Osiedle Lokum di Trevi znajduje się kilkanaście minut od lubianych przez dzieci atrakcji takich jak Wrocławski Park Wodny, Afykarium, Hydropolis czy Zoo. Bliskość centrum umożliwia korzystanie z oferty edukacyjno-kulturalnej miasta.

 

Zielono i bezpiecznie

 

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o komforcie rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano kolorowe, tartanowe place zabaw. Dziedziniec z fontanną i bogatą roślinnością sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Osiedle jest bezpieczne - zamknięte i monitorowane. Na terenie inwestycji znajduje się Pasaż di Trevi, w którym znajdują się m.in. piekarnia, sklep spożywczy, sklep mięsny czy restauracja. Zrobienie szybkich zakupów jest wygodne i nie wymaga dojazdu do innych dzielnic miasta.

 

Osiedle Lokum di Trevi wyposażone w place zabaw, fontannę i starannie zaaranżowane części wspólne to inwestycja, która sprzyja rodzinnemu życiu.
Doskonała lokalizacja, rozbudowana infrastruktura i bliskość terenów zielonych sprawiają, że Krzyki to najlepszy adres na południu Wrocławia.

 

1/6
1/6
2/6
2/6
3/6
3/6
4/6
4/6
5/6
5/6
6/6
6/6

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć