Wrocław

Zajęcia baletowe w Mamka Cafe

Zajęcia baletowe w Mamka Cafe

Zajęcia baletowe w Mamka Cafe na wrocławskiej Klecinie wiązały się z naszą pierwszą wizytą w tym miejscu. W drzwiach powitała nas sympatyczna właścicielka - pani Dagmara Kostrzewa.


Wnętrze klubokawiarni jest bardzo jasne. Ogromne okna, białe ściany i ciepłe barwy podłogi świetnie ze sobą współgrają. Jest basen z piłeczkami, kącik zabaw, a nawet miejsce, gdzie na wygodnej sofie pełnej poduszek można oddać się lekturze. Jest też kawa i ciacho. Dla każdego coś miłego.

 


Córka już od rana tuptała z nóżki na nóżkę, nie mogąc doczekać się zajęć. Na początku była mocno stremowana, ale widząc, jak reszta dziewczyn dzielnie ćwiczy pod czujnym okiem pani Katarzyna Drzewińskiej, dołączyła do grupy.

 

Pani Katarzyna od 2012 roku jest instruktorką tańca klasycznego. Podczas zajęć duży nacisk kładzie na rozciąganie i prawidłową postawę. Przez większość czasu dziewczyny wykonywały ćwiczenia typowe dla baletu. Po przerwie na uzupełnienie płynów, znalazła się także chwila na swobodniejsze tańce.

 

 

Jestem przekonana, że zarówno baletowa, jak i luźniejsza część zajęć, sprawiały młodym baletnicom sporo radości. Dziewczynki były uśmiechnięte i mimo młodego wieku, brały aktywny udział aż do samego końca zajęć.

 

Tuż po nich, pośród kolorowych piłek, umawiały się na kolejne. Myślę, że sporym atutem dla wielu rodziców i opiekunów będzie fakt, że w Mamka Cafe  będą mogli bezpośrednio obserwować przebieg zajęć.

 

Dziś środa, a my szykujemy rower na popołudniową wycieczkę powiązaną z baletem. Do zobaczenia na miejscu!

 

Zajęcia baletowe odbywają się co środę w godzinach:
- 16:30 - 17:15 - dla dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia;
- 17:30 - 18:15 - dla dzieci w wieku od 6 do 10 roku życia.

 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć