Wrocław

Jarmark Świętojański 2023 - wydarzenia dla dzieci

Jarmark Świętojański 2023 - wydarzenia dla dzieci

Jarmark Świętojański 2023 odbędzie się w terminie od 19 maja do 27 czerwca. Stoiska otwarte będą od godz. 10.00 do 21.00, sprzedaż artykułów będzie prowadzone również online na pojawi.pl

 

Program atrakcji:

03.06.2023 – sobota

  • Autorskie prace zaprezentują Mistrzowie Florystyki: Agnieszka Mitko-Kominek i Marek Kucharski z grupą zaprzyjaźnionych florystów.

11.06.2023 – niedziela

Warsztaty i Konkursy Florystyczne prowadzone przez Agnieszke Mitko-Kominek

  • 14:00 - 16:00 - bezpłatne warsztaty Florystyczne dla dzieci
  • 16:00 - 16:30 - zgłaszanie wianków do konkursu
  • 16:30 - 17:30 - konkurs na najpiękniejszy Wianek
  • 18:00 - 18:30 - ogłoszenie wyników konkursu i wręczenia nagród.

Gdzie?

Jarmark Świętojański odbędzie się na wrocławskim Rynku – w obszarze wokół Pręgierza, ulicy Oławskiej od ulicy Szewskiej do Rynku i Świdnickiej od przejścia podziemnego do Rynku.

 

Jak?

Sprzedaż na Jarmarku Świętojańskim odbywać się będzie wyłącznie z domków drewnianych. Nie ma możliwości prowadzenia sprzedaży z namiotów, foodtrucków lub ustawiania indywidualnych ekspozycji i prowadzenia sprzedaży poza domkiem.

 

Co w ofercie?

Artykuły przemysłowe, rękodzieło i rzemiosło – artystyczne wyroby własne, dekoracje i ozdoby, ceramika, biżuteria, mydła i kosmetyki naturalne, ręcznie szyte zabawki z naturalnych materiałów, wyroby regionalne (w tym góralskie), kubki pamiątkowe z nadrukiem, pamiątki, wyroby ze szkła, świece, metaloplastyka, galanteria, torby, odzież artystyczna.

 

Artykuły spożywcze – regionalne sery i wędliny, pieczywo i wypieki, konfitury, miody, nalewki, wyroby czekoladowe i słodycze, zioła i przyprawy, kawy i herbaty, produkty naturalne i wegańskie.

 

INFORMACJE DODATKOWE

Strona organizatora

 

Źródło: wroclaw.pl

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć