Wrocław

Słuchaj online. Cykl teatralnych słuchowisk w sieci

Słuchaj online. Cykl teatralnych słuchowisk w sieci

SŁUCHAJ! to cykl teatralnych słuchowisk, nagranych podczas prezentowanych na Scenie Kameralnej Wrocławskiego Teatru Lalek w 2014 roku czytań performatywnych.

 

W czasie epidemii macie okazję posłuchać ich online na naszej stronie internetowej w co drugą niedzielę o godz. 15:00. Sztuki układają się w serial teatralny pod tytułem „Jasiek i…”, przeznaczony dla dzieci w wieku 3-10 lat. Wszystkie zostały napisane na zamówienie WTL-u przez uznanych polskich dramatopisarzy: Martę Guśniowska, Zuzannę Bućko, Szymon Bogacza, Piotra Rowickiego, Michała Buszewicza i Roberta Jarosza. Byli wśród nich zarówno artyści od lat piszący dla teatru lalek, jak i ci związani z teatrem dramatycznym, a u nas debiutujący jako autorzy tekstów dla dzieci. Czytaniom towarzyszyła muzyka improwizowana na żywo przez duet muzyczny SzaZa – formację muzyczną stworzoną przez Pawła Szamburskiego i Patryka Zakrockiego.

 

  • SŁUCHAJ! to pełna humoru teatralna przygoda, pobudzająca wyobraźnię dziecka.
  • SŁUCHAJ! to czytania współczesnych sztuk dla młodych widzów z muzyką na żywo.
  • SŁUCHAJ! to najlepszy sposób na rodzinne niedzielne popołudnia.

 

Cykl SŁUCHAJ! cieszył się ogromną popularnością naszych widzów, którzy całymi rodzinami odwiedzali nas w niedzielne popołudnia. Żywiołowy odbiór i reakcje publiczności możecie usłyszeć na prezentowanych online nagraniach – mamy nadzieję, że dzięki nim poczujecie się jak w teatrze.

 

Więcej informacji i dostęp do słuchowisk: tutaj

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć