Wrocław

Ruszaj na przygodę z "Krainą lodu 2" Disneya we Wroclavii

Ruszaj na przygodę z "Krainą lodu 2" Disneya we Wroclavii

Z okazji premiery długo oczekiwanego filmu Disneya „Kraina lodu 2” Wroclavia zaprasza do specjalnej strefy przygód, pełnej wyjątkowych atrakcji inspirowanych podróżą Anny, Elsy i ich przyjaciół daleko poza Arendelle. Strefa będzie dostępna dla wszystkich gości Wroclavii przez ponad 3 tygodnie!


Odwiedź Wroclavię w dniach 18 listopada – 10 grudnia w godzinach 12:00 – 20:00 (w weekendy 10:00 – 21:00), by wkroczyć na ścieżkę przygód i sprawdzić się w wyzwaniach i zabawach, podążając śladami ulubionych bohaterów i stawiając czoło siłom żywiołów.


Oto zadania, które zostaną przygotowane w magicznej scenografii na poziomie 0 we Wroclavii:

  • Staw czoła duchowi wiatru i uruchom jesienną zawieruchę tysiąca liści;
  • Znajdź drogę wśród skał i rozświetl tajemny symbol;
  • Odpocznij na leśnej polanie, przekręć kolorowe koła i poznaj nowego bohatera filmu w niezwykłej układance;
  • Skocz w morską toń i odszukaj jedną wyjątkową kulę – masz tylko minutę!
  • Pokaż swój talent w strefie kolorowanek.


Dla uczestników, którzy zaliczą poszczególne zadania, przygotowane zostaną atrakcyjne upominki. Ponadto w Mikołajki, 6 grudnia, w strefie wydarzenia zostanie zorganizowany konkurs, w którym do wygrania będą bilety na „Krainę lodu 2”, ufundowane przez Cinema City.

 

Dowiedz się więcej!

 

©2019 Disney

 

O filmie:
Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją i jakie tajemnice własnej przeszłości uda im się odkryć? W oscarowej „Krainie lodu” Disneya Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?


Wyprodukowana przez Walt Disney Animation Studios „Kraina lodu” trafiła do kin w listopadzie 2013 roku. Podbijając serca widzów i krytyków szybko stała się najbardziej kasową animacją wszechczasów w skali globu. Film nagrodzono Oscarem™ w kategorii „Najlepszy pełnometrażowy film animowany” i „Najlepsza piosenka” („Let It Go”). W Polsce film zobaczyło w kinach ponad 1,3 miliona widzów, a nagrodzona Grammy płyta ze ścieżką dźwiękową – w tym przebojem „Mam tę moc” – pokryła się w naszym kraju podwójną platyną. Do dziś na oficjalnym polskim koncie Disneya piosenkę wyświetlono przeszło 110 milionów razy.

 

©2019 Disney


Długo oczekiwaną kontynuację – „Krainę lodu 2” Disneya – tworzy ten sam zespół artystów Walt Disney Animation Studios. Film ponownie reżyserują Jennifer Lee i Chris Buck. Za piosenki odpowiada małżeństwo Kristen Anderson-Lopez i Bobby Lopez. W polskiej wersji językowej ponownie usłyszymy powracających członków obsady: Lidię Sadową, Katarzynę Łaskę, Annę Cieślak, Magdalenę Wasylik, Pawła Ciołkosza oraz Czesława Mozila. „Kraina lodu 2” Disneya pojawi się w kinach od 22 listopada.

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć