Wrocław

Premiera we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!

Premiera we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!

Już 20 października w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się premiera naszego najnowszego spektaklu dla dzieci w wieku 5-9 lat w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego!


Spektakl nosi tytuł "W Krainie Rupraków". Pod okiem reżysera Bartłomieja Kamińskiego 5 młodych i uzdolnionych aktorów stanie na deskach naszego teatru. Bilety już w sprzedaży!

 

Kiedy: 20 października niedziela godz. 17.00
Dla kogo: dzieci w wieku 5-9 lat z rodzicami/opiekunami
Czas trwania: ok. 35 minut


Bilety dostępne na stronie: https://bilety.centrumtworczosci.pl/

 

Cena biletu: od 14 do 19 zł/os. Specjalne zniżki dla uczestników naszych warsztatów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Karty Rodzina Plus, Karty Nasz Wrocław Karta Premium oraz czytelników Działu Dziecięcego WBP oraz beneficjentów programu Obligacja Kulturalna MBP za okazaniem karty bibliotecznej.

 

Czy widziałeś kiedyś Rupraka? Czy wiesz kim jest, jak wygląda? Rupraki to bardzo wesołe stworki, które uwielbiają dobrą zabawę, smaczne jedzenie i ciekawe przygody. Mieszkają w tajemniczej krainie, o której nikt nigdy nie słyszał. Mogą być gdzieś daleko lub całkiem blisko. Pewnego dnia wiecznie głodne Rupraki, w poszukiwaniu jedzenia, trafiają do miejsca, gdzie poznają innego Rupraka. W dodatku ten „nowy” ma coś, co wygląda jak wielki smakołyk. Co zrobić, gdy w brzuchu zaczyna burczeć a przekąska jest na wyciągnięcie ręki? Czy bajka skończy się dobrze? To trzeba koniecznie zobaczyć! To historia o tym czym jest przyjaźń i jak o nią dbać.

 

Reżyseria: Bartłomiej Kamiński
Scenografia: Bogusław Słaboszewski
Muzyka: Elżbieta Sokołowska
Obsada: Barbara Pawlak, Małgorzata Nadolska, Gabriela Nettmann, Franciszek Kamiński, Maksymilian Nabzdyk

 

Miejsce: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a, duża scena na I piętrze

 

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław, zrealizowany w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego, "Laboratorium wrażliwości estetycznej i społecznej".

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć