Warszawa

 Hulakula otwiera największy ogródek letni po prawej stronie Wisły!
Warszawa, Praga Północ Impreza okolicznościowa do 14 lat

Hulakula otwiera największy ogródek letni po prawej stronie Wisły!

6 maja 2017
Wpis archiwalny


Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rozrywki w Polsce. Już w sobotę 6 maja zostanie tam otwarty ogródek letni z placem zabaw, które stworzą największą przestrzeń rekreacyjną prawobrzeżnej Warszawy.

 

Już od 6 maja najmłodsi goście Hulakula będą się bawić nie tylko w zadaszonej części kompleksu, ale także na świeżym powietrzu. Trampolina, huśtawki, ciuchcie, mini boisko i samochodziki – to tylko niektóre z rozrywek, które czekają na dzieci na nowo otwartym, plenerowym placu zabaw.

 

W letnim ogródku Hulakula nie zabraknie także strefy rekreacyjnej dla dorosłych. Na jej terenie będzie się znajdować bar i restauracja, oferująca m.in. dania z grilla.

 

W dniu otwarcia na gości czekają specjalnie przygotowane atrakcje, w tym darmowa degustacja dań z grilla, a dla najmłodszych liczne konkursy z nagrodami i animacje, m.in zumba dla mam z dziećmi.

 

Równolegle, codziennie aż do 7 maja, na gości czeka majówkowa promocja! Kręgle, bilard i place zabaw w atrakcyjnej ofercie -50%! Serdecznie zapraszamy!

 

Otwarcie ogródka letniego
6 maja, godz. 12:00


Miejsce: Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

Organizator:

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta!

Jagiellońska 82B, 03-301 Warszawa
tel.: 669 001 001, 221828000

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć