Warszawa

W świecie czarodziejów - "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
Warszawa Spotkanie 7–14 lat

W świecie czarodziejów - "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"

11 kwietnia 2017
Wpis archiwalny

Godz: 17:00 – 20.00
Empik Junior, Warszawa,
ul. Marszałkowska 116/122

 

Nagrodzony Oscarem®, najnowszy film ze świata magii J.K. Rowling „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” debiutuje na Blu-ray i DVD.

Z okazji premiery, 11 kwietnia w salonie Empik Junior w Warszawie, na wszystkich fanów tego magicznego uniwersum będzie czekało wiele atrakcji. Na spotkaniu pojawią się gwiazdy dubbingu filmu – Anna Dereszowska i Marieta Żukowska – oraz twórcy polskiej edycji książkowej scenariusza. Będzie też można wygrać unikalne nagrody filmowe.

 

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry’ego Pottera™. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera – zdobywca Oscara® (Teoria wszystkiego, Dziewczyna z portretu) Eddie Redmayne. Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces 4 ostatnich części filmowej sagi Harry Potter.

 

Wyjątkowe spotkanie z okazji premiery filmu na 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD to niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów „Fantastycznych zwierząt” do rozmowy z gwiazdami dubbingu Anną Dereszowską i Marietą Żukowską, zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym bohaterem na tle magicznej fotościanki oraz zdobycia unikalnych filmowych gadżetów w jednym z licznych konkursów, m.in. szalika Newta! To także możliwość spotkania z cosplayerami ze świata magii J.K. Rowling oraz zaprezentowania własnego stroju z epoki Newta Scamandera. 

 

Organizator:

Empik i Galapagos Films

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć